Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadrat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.569Z

Skuadrat dalin në fushë për nxehmje

Skuadrat kane dale nga dhomat e zhveshjes, ndërkohë që dhe shiu ka pushuar në Shkodër, teksa dhe tifozët kanë filluar të mbushin stadiumin. Skuadrat jane duke kryer nxehmjen e zakonshme. Televizioni Shqiptar, TVSH, përvec transmetimit tokësor direkt nga"Loro Borici" do ta transmetojë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.709Z

Skuadrat shqiptare njohin gjyqtaret

Tri skuadrat shqiptare, Tirana, Vllaznia dhe Flamurtari jane njohur me gjyqtaret per ndeshjet e mesjaves ne Kupat e Evropes.Tirana-Stabaek per Champions Lige do te gjykohet nga austriaku Robert Shorgenhofer.Vllaznia-Rapid i Vjenes nga rusi Vladislav Besborodov, ndersa Flamurtari-Madheruell nga austr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.027Z

Skuadrat italiane jashte Champions

Skuadrat italiane i kane thene lamtumire pjesemarrjes ne aktivitetin me te rendesishem nderkombetar, Champions Lige. Pas eliminimit te Juventusit diten e marte, dje jane eliminuar edhe Inter e Roma. Nga ana tjeter, futbolli anglez konfirmon potencen e tij duke arritur te kualifikoje te kater ekipet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.575Z

Skuadrat shiptare njohin kundershtaret

Skuadrat shqiptare kane njohur kundershtaret me te cilet do te ndeshen ne turin e trete te kupave te Evropes, ne rast kualifikimi. Tirana ne Champions Lige do te perballet me fituesin e çiftit Kopenhagen-Mogren Budva.Flamurtari ne Ligen Evropiane me fituesin e çiftit Steaua e bukureshtit-Ujpesht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.256Z

Lippi: Skuadrat italiane do t'i eliminojnë ato angleze

Njëra nga temat më të nxehta në prag të ndeshjeve të Ligës së Kamionëve, është se në tre përballje të këtij raundi do të ndeshen skuadrat italiane kundër atyre angleze. Trajneri i përfaqësueses së Italisë, Marcello Lippi, nuk sheh asnjë favorit të qartë në përballjet italo-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.860Z

NBA, triumf per skuadrat nga Teksasi

Nate magjike per skuadrat teksane ne NBA. Houston Rockets ka arritur fitoren e radhes ne shtepi ndaj Toronto Raptors me rezultatin 116-92, ndersa San Antonio Spurs triumfoi ne fushen e New Orleans Hornets 106-92. Fitore edhe per Dallas Mavericks ne shtepine e Charlotte Bobcats me rezult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.330Z

Patrik Vieira: Italianë, kujdes nga skuadrat angleze!"

Për Interin, teknikun Murinjo dhe presidentin Morati, ambicia më e madhe në këtë sezon është suksesi në Champions League. Por të dalit në vendin e dytë në grup, kërcënon jo pak nga zikaltrit e teknikut portugez. Mesfushori francez, Patrik Vieira, paralajmëron se "kërcënimi më i mad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama