Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadrat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.575Z

Skuadrat shiptare njohin kundershtaret

Skuadrat shqiptare kane njohur kundershtaret me te cilet do te ndeshen ne turin e trete te kupave te Evropes, ne rast kualifikimi. Tirana ne Champions Lige do te perballet me fituesin e çiftit Kopenhagen-Mogren Budva.Flamurtari ne Ligen Evropiane me fituesin e çiftit Steaua e bukureshtit-Ujpesht.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.256Z

Lippi: Skuadrat italiane do t'i eliminojnë ato angleze

Njëra nga temat më të nxehta në prag të ndeshjeve të Ligës së Kamionëve, është se në tre përballje të këtij raundi do të ndeshen skuadrat italiane kundër atyre angleze. Trajneri i përfaqësueses së Italisë, Marcello Lippi, nuk sheh asnjë favorit të qartë në përballjet italo-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.860Z

NBA, triumf per skuadrat nga Teksasi

Nate magjike per skuadrat teksane ne NBA. Houston Rockets ka arritur fitoren e radhes ne shtepi ndaj Toronto Raptors me rezultatin 116-92, ndersa San Antonio Spurs triumfoi ne fushen e New Orleans Hornets 106-92. Fitore edhe per Dallas Mavericks ne shtepine e Charlotte Bobcats me rezult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.330Z

Patrik Vieira: Italianë, kujdes nga skuadrat angleze!"

Për Interin, teknikun Murinjo dhe presidentin Morati, ambicia më e madhe në këtë sezon është suksesi në Champions League. Por të dalit në vendin e dytë në grup, kërcënon jo pak nga zikaltrit e teknikut portugez. Mesfushori francez, Patrik Vieira, paralajmëron se "kërcënimi më i mad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.977Z

Elia çmend skuadrat evropiane me paraqitjen e tij

Amsterdam - Eljero Elia ka mahnitur skuadrat evropiane me paraqitjen e tij me skuadrën e Tuentes në kampionatin holandez. Për shërbimet e futbollistit te ri janë duke u interesuar një pjesë e mirë e skuadrave evropiane. Të interesuara për shërbimet e 22-vjeçarit janë skuadrat e Bajer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.697Z

Skuadrat shqiptare, në pritje të Europës

Klubet fillojnë të interesohen për kundërshtarët e mundshëm në Ligën e Kampioneve dhe Europa League Pikët - Skënderbeu është skuadra shqiptare që ka grumbulluar më shumë pikë në renditjen e UEFA-s, duke mbajtur vendin e 276-të në klasifikimin e saj me 4.6 pikë Premio - UEFA jep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.269Z

Formula 1, FIA e skuadrat dakord

Ne nje mbledhje te zhvilluar ne Monte Karlo skuadrat e Formula 1 dhe federate nderkombetare kane miratuar nje pakete masash qe do te sjellin uljen e kostove. Eshte rene dakord edhe per menjanimin e motorit unik me te cilin nuk ishin dakord shume skuadra. Masat parashikojne minimizimin e provave gja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama