Rezultate te kerkimit per termin: +Skuadrat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.860Z

NBA, triumf per skuadrat nga Teksasi

Nate magjike per skuadrat teksane ne NBA. Houston Rockets ka arritur fitoren e radhes ne shtepi ndaj Toronto Raptors me rezultatin 116-92, ndersa San Antonio Spurs triumfoi ne fushen e New Orleans Hornets 106-92. Fitore edhe per Dallas Mavericks ne shtepine e Charlotte Bobcats me rezult

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.330Z

Patrik Vieira: Italianë, kujdes nga skuadrat angleze!"

Për Interin, teknikun Murinjo dhe presidentin Morati, ambicia më e madhe në këtë sezon është suksesi në Champions League. Por të dalit në vendin e dytë në grup, kërcënon jo pak nga zikaltrit e teknikut portugez. Mesfushori francez, Patrik Vieira, paralajmëron se "kërcënimi më i mad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.977Z

Elia çmend skuadrat evropiane me paraqitjen e tij

Amsterdam - Eljero Elia ka mahnitur skuadrat evropiane me paraqitjen e tij me skuadrën e Tuentes në kampionatin holandez. Për shërbimet e futbollistit te ri janë duke u interesuar një pjesë e mirë e skuadrave evropiane. Të interesuara për shërbimet e 22-vjeçarit janë skuadrat e Bajer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.697Z

Skuadrat shqiptare, në pritje të Europës

Klubet fillojnë të interesohen për kundërshtarët e mundshëm në Ligën e Kampioneve dhe Europa League Pikët - Skënderbeu është skuadra shqiptare që ka grumbulluar më shumë pikë në renditjen e UEFA-s, duke mbajtur vendin e 276-të në klasifikimin e saj me 4.6 pikë Premio - UEFA jep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.269Z

Formula 1, FIA e skuadrat dakord

Ne nje mbledhje te zhvilluar ne Monte Karlo skuadrat e Formula 1 dhe federate nderkombetare kane miratuar nje pakete masash qe do te sjellin uljen e kostove. Eshte rene dakord edhe per menjanimin e motorit unik me te cilin nuk ishin dakord shume skuadra. Masat parashikojne minimizimin e provave gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.250Z

Skuadrat që u kualifikuan mbrëmë

Anglia, Spanja dhe Paraguaji janë skuadrat që kanë siguruar një vend në fazën finale të Kupës së Botës 2010. Skuadra e Kapelos është përfundimisht e para në grupin 6 kur kanë mbetur edhe 2 ndeshje për t’u luajtur pas suksesit 5 – 1 me Kroacinë. Spanja e mbylli e para në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.455Z

Cana “çmend” skuadrat Europiane

12/04/2005  “Ylli” i përfaqësueses kuqezi vazhdon të jetë “objekt” dëshirash për disa klube të njohur kontinent Ende nuk i ka mbushur 22 vjeç, por kjo nuk e ka penguar të jetë një ndër futbollistët më të mirë shqiptarë dhe mbi të gjitha, të jetë në qendër të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama