Rezultate te kerkimit per termin: +Slaven +Bilic

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.116Z

I madh Sleven Bilic, feston me tifozët fitoren ndaj Liverpoolit (Video)

Besiktasi arriti një fitore të madhe në Europa League, duke eliminuar Liverpoolin pas ekzekutimit të penalltive. Pas kësaj fitore, pati festë të madhe në Stamboll, ku në këtë festë nuk mungojë as trajneri kroat i kësaj skuadre, S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.602Z

Euro 2012 Bilic Kroacia eshte e ndershme

Slaven Bilic, trajner i kombëtares kroate të futbollit, dërgoi një mesazh për kombëtaren italiane dhe tifozët e saj dhe mbrojti nderin e ekipit të tij dhe Spanjës para ndeshjes së sotme që këto dy skuadra do të zhvillojnë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.555Z

EURO 2012 Bilic Kroacia eshte e ndershme

Slaven Bilic, trajner i kombëtares kroate të futbollit, dërgoi një mesazh për kombëtaren italiane dhe tifozët e saj dhe mbrojti nderin e ekipit të tij dhe Spanjës para ndeshjes së sotme që këto dy skuadra do të zhvillojnë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.032Z

EURO 2012 trajneri kroat puthet ne buze me tifozin

Kur përfundoi ndeshja mes Kroacisë dhe Irlandës, e zhvilluar në Poznan të Polonisë dhe e përfunduar me rezultatin 3-1 për ballkanasit, një tifoz zbriti në fushë dhe puthi në buzë teknikun e Kroacisë, Slaven Bilic. Edhe pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.768Z

“City do të shesë Nasrin, Touren dhe Kompanyn, për të më blerë mua”

Trajneri i njohur Slaven Bilic, ka lëshuar shakën e ditës, duke deklaruar se Manchester City do të shesë yjet e saj, Samir Nasri, Yaya Toure dhe Vicente Kompany, për të nënshkruar më të. Këto fjalë trajneri kroat, i tha pasi që dit&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.085Z

Juventus – West Ham, arrihet marrëveshja

West Ham United dhe Juventus kanë arritur marrëveshje për transferimin e mbrojtësit Angelo Ogbonna tek skuadra angleze. Lajmi konfirmohet nga West Ham, nëpërmjet faqes zyrtare të klubit. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Nuk jepen detaje rreth sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.549Z

Formacionet zyrtare: Arsenal-West Ham (Foto)

"Topçinjtë" e nisin me Derbin e Londrës, sezonin e ri të Premier Leagues në ora 14:30 në "Emirates" Skuadra e Arsen Wenger, kërkon ta nis me fitore sezonin e ri pasi ka zhvilluar një fazë shumë të mirë përgatitore

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama