Rezultate te kerkimit per termin: +Sllovenin

Total: 359
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.494Z

Hungaria mur anti-emigrantë edhe me Slloveninë

Hungaria nisi ndërtimin e një tjetër muri kundër emigrantëve. Këtë herë në kufi me Slloveninë. Zëdhënësi i qeverisë Zoltan Kovac bëri të ditur lajmin. Për momentin policia dhe ushtarët janë impenjuar p&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.548Z

A do ta mposhtë Bariç, sllovenin Kek në premierën e tij

Nga Dash Frashëri Albania-sport- Nëse do të ndiqnim një logjikë të mbrapshtë, atëherë Shqipëria do të dalë e humbur nga përballja me Slloveninë në Shkodër. Argumenti është jologjik, por gjithsesi në funksionin e rastësisë qëndron. Në takimin me Maqedoninë, trajneri i Kombët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.155Z

Hajredin Kuçi: Arrestimi i Haradinajt ndikon në raportet tona me Slloveninë

Ndaj arrestimit të kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj nga ana e autoriteteve sllovene, bazuar në një fletarrestim të lëshuar nga Serbia më 2004, ka reaguar edhe ministri i Drejtësisë, Hajredin Ku&cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.163Z

Kadri Veseli: T'i ruajmë marrëdhëniet miqësore me Slloveninë

Kreu i Kuvendit të Kosovës për disa minuta Kadri Veseli ka marrë cilësine e deputetit të Kuvendit të Kosovës. Veseli ka komentuar lidhur me arrestimin e kreut të AAK-së duke thënë se Sllovenia është shtet juridik dhe se Kosova nu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.163Z

Mustafa: Nuk shoh arsye të çojmë notë proteste për Slloveninë

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka treguar që ka biseduar me kryeministrin e Sllovenisë duke ia shprehur shqetësimin, raporton Indeksonline. “Mos e merrni edhe këtë si ndërhyje sepse megjithatë ne duhet të mendojmë për interesa dhe bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.557Z

Argjentina mund Slloveninë 2-0 nëndeshjen miqësore përpara Kupës së Botës

Të tjera rreth shkrimit VIDEO BRAZIL - Argjentina siguroj një fitore kundër Sllovenisë 2-0 këtë të shtunë në Estadio Unik në La Plata.Kjo ishte një ndeshje miqësore e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.188Z

Situata në Tiranë vurinë rrezik miqësoren me Slloveninë

TIRANE- Situata e krijuar në kryeqytetin shqiptar Tiranë, pas ngjarjeve të 21 janarit, ka rrezikuar jo pak edhe miqësoren e 9 shkurtit me Slloveninë. Federata Sllovene ka pyetur trajnerin Matjazh Kek nëse duhet ta zhvillonin apo jo këtë ndeshje dhe në fak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama