Rezultate te kerkimit per termin: +Socialistt

Total: 292
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.374Z

Topalli ndshkon socialistt

Në fjalën e tij deputeti socialist e cilësoi kryeministrin Berisha kryehajdut kavalier dhe lëshoi në drejtim të tij dhe kabinetit qeveritar, një sërë akuzash. "Në Shqipëri hajdutllëku është legalizuar si profesion, ndërsa kryehajduti i thotë vetes Kavalier. Sot kemi n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.202Z

PS vë në pozitë të vështirë PASOK-un

Socialistt shqiptar kan vn n pozit t vshtir PASOK-un grek. Gazeta greke e s diels “Qiriatiki Elefterotipia” nn titullin “Socialistt Shqiptar t Dyfishuar” shkruan se ekzistenca n shtetin fqinj e dy prfaqsive t PS dhe natyrisht e dy kryesive q pretendojn t jen pran PASOK-ut, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Patos, socialistt sulmojn Nanon

Deputet socialist kan dal n mbshtetje ndaj kryetarit Edi Rama duke hedhur posht do prpjekje t ish kryetarit t tyre, Fatos Nano. Gjat nj takimi me simpatizant socialist t Patosit, deputeti Namik Dokle u kathirrje atyre q t mos bien preh e kurtheve t Fatos Nanos. Sipas tij, lvizja q ish kryetari socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.353Z

Socialistt, sot n Parlament

Deputetët e Partisë Socialiste do të hyjnë në seancën e sotme parlamentare për të parashtruar serish gjatë 60 minutave të debatit të lirë kërkesën e tyre për transparencë të zgjedhjeve të 28 qershorit. Ka qenë ky vendimi i mbledhjes së grupit parlamentar të zhvillu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.480Z

Socialistët bojkot seancës së sotme të Parlamentit

Socialistt nuk do t jen n seanc plenare t pasdites. Pjesa e grupit parlamentar e mbetur jasht grevs s uris sht mbledhur n nj prej lokaleve n bulevardin "Dshmort e Kombit" dhe ka marr vendimin pr t bojkotuar parlamentin. N orn 18, kur do t zhvillohet seanca e pasdites, socialistt do t zhvil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.873Z

Socialistt, bojkot kuvendit t enjten

Grupi kuvendor socialist vendosi sot që të mos marrë pjesë në seancën parlamentare të së enjtes. Bojkoti vijon në shenjë protestë ndaj masës disiplinore të marrë ndaj deputetit Taulant Balla dhe tërheqjes së vëmendjes për deputetin Sajmir Tahiri.Në një protestë të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.334Z

Strategjia e PS, bllokimi i rrugëve nacionale

Protesta e socialistve pr hapjen e kutive zhvendoset nga Tirana n disa zona t vendit, nga jugu n veri, por grevat e uris po zvendsohen me nj strategji t re, at t bllokimit t akseve kryesore nacionale. Pas tentativs pr bllokimin e rrugs n Shkodr nga t rinjt socialist lokal, socialistt uzurpuan sot me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama