Rezultate te kerkimit per termin: +Sofjes

Total: 524
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.146Z

Lika kërkohet nga Slavia e Sofjes

Mesfushori i talentuar i Vllaznisë, Gilman Lika, mund të largohet nga Vllaznia gjatë merkatos së janarit. Sipas një prononcimi të menaxherit Rudi Vata në faqen e internetit "albania-sport.com", futbollisti i përfaqësueses Shpresa kërkohet nga ekipi bullgar i Slavias së Sofjes. "Aktualisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.354Z

Mashtrim spektakolar Levskit të Sofjes

 Gjithçka për të fituar një ndeshje derbi. Dhe natyrisht përfundimi ka qenë mëse i arrirë. Kjo pasi drejtuesit e Levskit të Sofjes kanë marrë të mirëqenë një lajm, i cili vinte nga kampionët e Rusisë së Rubin Kazan. Sipas një “emisari”, i cili në fund rezul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.630Z

Salihi, akord me CSKA-në e Sofjes

Hamdi Salihi do të veshë fanellën e CSKA-së së Sofjes në edicionin e ardhshëm. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat bullgare, të cilat kanë lajmëruar se futbollisti ka arritur akordin me kampionët e Bullgarisë, duke u bërë blerja e parë e klubit për sezonin e ri. Sulmuesi shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.921Z

Ramona Tullumani, Violeta e preferuar e Operas së Sofjes

Ishte një duartrokitje e zgjatur dhe e zjarrtë, ajo që publiku në Operan shtetërore të Sofjes dhuroi për sopranon shqiptare, Ramona Tullumani, mbrëmjen e së dielës. Soprano e njohur interpretoi me sukses në rolin e Violetës në operan La Traviata përpara publikut bullgar, duke marrë vl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.725Z

Gjyqtarë izraelitë për Dinamo-CSKA e Sofjes

Një treshe izraelite e kryesuar nga gjyqtari Haim Yakov do të gjykojë ndeshjen e raundit të parë të Kupës UEFA, Dinamo e Tiranës–CSKA e Sofjes. Ndeshja e kthimit që do të zhvillohet në kryeqytetin bullgar do të gjykohet nga një treshe hungareze me kryesor Yanus Mekiebiru.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.578Z

CSKA e Sofjes perjashton 9 lojtare

CSKA e Sofjes ka perjashtuar per nje kohe te pacaktuar nente lojtare te formacionit te pare, te cilet jane akuzuar nga shtypi lokal per berjen e “nje jete te embel”. Behet fjale per Ivan Karadzhov, Ivan Ivanov, Kiril Kotev, Pavel Vidanov, Yordan Todorov, Marquinhos, David Sil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.724Z

Kastel: “Dinamo 30% shanse për kualifikim me CSKA e Sofjes”

Kroati Zoran Kastel, që luan si mbrojtës me ekipin e Dinamos nuk është shprehur optimist për një kalim të mundshëm të ekipit shqiptar me CSKA e Sofjes, kundërshtaren e saj në turin e parë eliminatot të Kupës UEFA. Ai shprehet se Dinamo ka 30 për qind mundësi për t'u kualifikuar. CSK

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama