Rezultate te kerkimit per termin: +Sofjes

Total: 524
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.336Z

CSKA-ja e Sofjes kërkon Hamdi Salihin

Nga Bullgaria, Eris Karagjozi Miliarderi ukrainas Konstantin Zhevago, i cili me siguri do të jetë pronari i ri i CSKA-së së Sofjes, do të investojë në lojtarë të rinj, për të rinovuar skuadrën. Stafi teknik i klubit ka hedhur sytë nga lojtari i Kombëtares shqiptare Hamdi Salihi. Lojta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.727Z

Salihi drejt CSKA-se se Sofjes

Miliarderi ukrainas. Konstantin Zhevago, i cili me siguri do te jete pronari i ri i CSKA-se se Sofjes, do te investoje ne lojtare te rinj, per te rinovuar skuadren. Stafi teknik i klubit ka hedhur syte nga lojtari i Kombetares shqiptare, Hamdi Salihi. Lojtari ka lindur me 19 janar 1984 dhe per momen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.725Z

CSKA e Sofjes mund kampionen e Maqedonisë 2-0

CSKA-ja e Sofjes, kundërshtari i Dinamos në Kupën fitoi sot miqësoren me kampionen e Maqedonisë, Rabotnichki Kometal me rezultatin 2-0. Golat për nënkampionët e Bullgarisë u shënuan nga i njëjti lojtar Florentin Petre. Ndërkohë, bëhet e ditur nga bashkëpunëtori i albania-sport.com,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.210Z

Enco Malindi, testime te Slavia e Sofjes

Dash Frashëri Enco Malindi, sulmuesi i talentuar i Partizanit, do të niset në fundjavë drejt Bullgarisë për t'u testuar me Slavian e Sofjes, skuadër e kategorisë maksimale në atdheun e Hristo Stojckovit, ku më parë kanë luajtur edhe dy futbollistët e Kombëtares shqiptare, Alban Bushi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.535Z

FSHF përgënjeshtron Petroviç, serbi pranë Levskit të Sofjes

Spekulimet rreth emërimit të Ljupko Petroviç në stolin e Kombëtares shqiptare janë mbyllur zyrtarisht nga Federata Shqiptare e Futbollit. Institucioni që drejton sportin më popullor në vend, nëpërmjet një deklarate për shtyp i ka cilësuar vetëm mediatik emrat e trajnerëve që qarkull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.482Z

Prapaskenat e Sofjes; Macron pyet pse Ballkani do BE-në, ja batuta e Ramës

Liderët e Ballkanit Perëndimor për të parën herë në histori u ulën të gjithë bashkë në një tryezë të përbashkët bisedimesh me homologët e Bashkimit Europian në Samitin e Sofjes. Përveç deklaratës së vendeve anëtare, ku theksohej mbështetja për integrimin e rajonit dhe për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.748Z

Bashkia e Sofjes, asistencë Tiranës për projekte me rëndësi

Bashkia e Sofjes në Bullgari do të mbështesë me projekte konkrete bashkinë e Tiranës për ndërtimin e Tramit, menaxhimin e ujrave të zeza dhe mbetjeve të ngurta si dhe sistemimin e trafikut. Kreu i bashkisë së kryeqytetit shqiptar ka firmos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama