Rezultate te kerkimit per termin: +Sot

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.678Z

Dikur dhe sot

  Buqe Çitaku, dikur modelja më e angazhaur në Kosovë, sot më nuk po duket gjëkundi. Bukuroshja është martuar me Arben Bajrami dhe bashkë jetojnë jashtë Kosoves. Thuhet që kanë jetë të lumtur dhe se po e shijojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.992Z

Shtypi sot 15 tetor

Raporti i Këshillit Evropian për Kosovën dhe fillimi i Fushatës Zgjedhore në Kosovë janë titujt që sot kanë përfshirë të gjithë shtypin ditor. Express në ballinë ka temën me titull "Mos e shploni", temë kjo që vije e zgjeruar në faqen 8 dhe 9. Me defekte anatomike e proporcion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.208Z

Berisha: Sot nisi revolta

Sali Berisha ka reaguar pas sulmit me vezë që i është bërë kryeministrit Rama. Ai thotë se sot nisi revolta. Te dashur miq, sot studentet e Universiteteve te Tiranes, ne nje akt revolte te thelle gjuajten me veze te prishura Edvin Kristaq Ramen, njeriun qe ne nje akt urrejtjeje ndaj te rin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.380Z

PS zgjedh sot delegatet

Tirane 22 tetor NOA ndash Kane nisur sot zgjedhjet ne Partine Socialiste per delegatet qe do te marrin pejse ne kongresin e 5 nentorit. Votim ka nisur sot ne oren 800 dhe do te mbyllet ne 1600. Kongresi do te zgjedh rreth 900 delegate. Ne baze te llogaritjeve per cdo 100 anetare te regjistruar te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.992Z

Teatri sot

Si do të reformohet teatri shqiptar? Regjisori i ri, Enton Kaca është “përleshur” dje më pjesën më fanatike të traditës së teatrit shqiptar, duke marrë në një sallë prej më pak se dhjetë veta “grushtin” e autorëve që duan të mbajnë gjallë soc-realizmin, si e vetmja mëny

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.287Z

Sot superderbi Real-Barcelona

Barcelona- Real Madrid eshte edhe supersfida e javes se 15-te ne kampionatin spanjoll. Ndeshja klasike pritet qe sot te ndiqet nga e gjithe bota. Ne Kamp Nou gjithcka eshte ezauruar dhe pritet qe sot te marrin pjese shume personalitete.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.882Z

Hollande takon sot Putinin

Hollande takon sot Putinin E enjte 28 Shkurt 2013 1022 p styletext-align justify p Hollande takon sot PutininPresidenti i Frances Francois Hollande dhe ai i Rusise Vladimir Putin takohen sot ne Moske  Para takimit Hollande u ka folur mediave ruse per pritjet e tij Ai i ka thene r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama