Rezultate te kerkimit per termin: +Spahias

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.856Z

Spahia: Të rikthehet dënimi me vdekje në Shqipëri

Partia Lëvizja e Legalitet kërkon rikthimin e dënimit me vdekje. Në një konferencë për shtyp kreu i kësaj partie Ekrem Spahia deklaroi se duke marrë parasysh krimet e shumta si dhe vrasjen e kryekomisarit të Shijakut Adem Tahiri është e do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.858Z

Vrasjet, Spahia:Të rikthehet dënimi me vdekje në Shqipëri

Partia Lëvizja e Legalitet kërkon rikthimin e dënimit me vdekje. Në një konferencë për shtyp kreu i kësaj partie Ekrem Spahia deklaroi se duke marrë parasysh krimet e shumta si dhe vrasjen e kryekomisarit të Shijakut Adem Tahiri është e do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.857Z

Ekrem Spahia: Të rikthehet dënimi me vdekje në Shqipëri

Partia Lëvizja e Legalitet kërkon rikthimin e dënimit me vdekje. Në një konferencë për shtyp kreu i kësaj partie Ekrem Spahia, deklaroi se duke marrë parasysh krimet e shumta, si dhe vrasjen e kryekomisarit të Shijakut, Adem Tahiri, është e domosdoshme që në vendin tonë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.082Z

Nënkryetari i PLL: Po ta kisha djalin gay do t'i fusja plumbin ballit!

TIRANE - Nënkryetari i Partisë Lëvizja e Legalitetit, Murat Basha deklaroi mbrëmë se nëse do ta kishte djalin e tij gay, do ta vriste. "Homoseksualizmi është sëmundje. Unë po ta kisha djalin gay do t'i fusja plumbin ballit", deklaroi Basha gjatë një interviste televizive.Deklarata e Bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.328Z

Berisha: Spahia intolerant“ok” paradës Gay në Tiranë

Të tjera rreth shkrimit Ekrem Spahia: Do t'i marr me hu TIRANË – Kryeministri Berisha ka mbështetur sot kërkesën e komunitetit homoseksual dhe lezbik në Shqipëri për zhvillimin e paradës së tyre në Tiranë më 17 maj. Duke iu referuar qëndrimit të kreut të Partis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.864Z

Instituti i Monumenteve: Shqetësuese gjendja e 778 ikonave

Tiranë, 28 Qershor, NOA /Milena Selimi - Specialistët e Institutit të Monumenteve të Kulturës kanë në proces restaurimi 5 ikona të shekujve XVII-XVIII, të cilat kanë qenë të ekspozuara në pavijonin e Artit Mesjetar në Muzeun Kombëtar. Por është shumë shqetësuese, gjendja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.019Z

Nënkryetari i PLL: Po ta kisha djalin gay do t'i fusja plumbin ballit!

TIRANE - Nënkryetari i Partisë Lëvizja e Legalitetit, Murat Basha deklaroi mbrëmë se nëse do ta kishte djalin e tij gay, do t'i fuste plumbin ballit. "Homoseksualizmi është sëmundje. Unë po ta kisha djalin gay do t'i fusja plumbin ballit", deklaroi B

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama