Rezultate te kerkimit per termin: +Spahiu

Total: 8248
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.086Z

Spahiu: Kryeministri zvarranik i Beogradit

Gazeta ShqipKreshnik Spahiu Ua premtoi kosovarëve daljen në det, por ia dha Fazlliçit Gjatë një takimi me pushues nga Kosova në Shëngjin, kryetari i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, e konsideroi Kryeministrin Berisha si krokodilin e politikës, që është vënë në shërbim të grekëve d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.145Z

Mblidhet komisioni Spahiu

E hene 30 Janar 2012 1348 Kreshnik SpahiuKomisioni parlamentar ngritur njeanshem nga mazhoranca per shkarkimin e zv/kryetarit te Keshillit te Larte te Drejtesise Kreshnik Spahiu miratoi ne mbledhjen e pare planin hetimor. Kryetari i komisionit ish-ministri i Drejtesise Enkelejd Alibeaj tha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.345Z

Spahiu: Qeveria progres

Tiranë -Partia Lëvizja e Legalitetit (PLL) deklaroi këtë të diel, se mazhoranca qeverisëse ishte e suksesshme në kryerjen e reformave të rëndësishme në vend. Ekrem Spahia tha gjatë mbledhjes të Këshillit Kombëtar të kësaj partie, se në zgjedhjet e ardhshme do të vijonte bashkëpun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.420Z

Spahiu Reforma zgjedhore gjitheperfshirese

Partite e vogla kerkojne nje reforme zgjedhore gjitheperfshirese. Kryetari i Partise Levizja e Legalitetit Ekrem Sahia deklaroi ne fjalen e tij gjate mbledhjes se keshillit kombetar te kesaj partie se sistemi aktual demton votat e partive te vogla. Ne gjykojme se mungesa e konsensusit per reforma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.162Z

Kreshnik Spahiu, prezanton kryegjyqtaret

Nenkryetari i Keshillit te Larte te Drejtesise Kreshnik Spahiu ka prezantuar dje ne Gjirokaster drejtuesit e rinj te Gjykates se Apelit dhe te Rrethit te Gjirokastres, perkatesisht Maria Qiriazi dhe Desard Abdylaj. Ne fjalen e rastit Spahiu ka pohuar se "procesi i perzgjedhjes se drejtuesve te gjyka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.947Z

Spahiu me shkarkon vetem KLD

E premte 20 Janar 2012 1917 Kreshnik Spahiu nenkryetari i KLDPozicioni im tek Aleanca Kuq e Zi dhe pozicioni tek Keshilli i Larte i Drejtesise jane shume larg njeri tjetrit. Aktivitetet e mia tek aleanca AK nuk jane aspak politike. Keshtu eshte shprehur Kreshnik Spahiu nenkryetari i KLD ne n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.735Z

Spahiu: Unë, deputet në Tiranë

Tashmë që nga zgjedhjet parlamentare na ndan më pak se një vit, kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu, në emisionin Intervista në Vizion Plus, ka zbardhur strategjinë elektorale të kësaj force të re politike. Sipas Spahiut, sondazhet e bëra nga vetë partia tregojnë s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama