Rezultate te kerkimit per termin: +Spanj

Total: 5462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.780Z

Del Bosque: Casillas numri 1 i Spanjës

Vincente Del Bosque vazhdon të mbështesë fuqimisht portierin e Real Madrid dhe kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, duke këmbëngulur se ai është ende numri 1 në Spanjë. Kapiteni i "Los Blancos", pavarësisht largimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.150Z

Spanjë: Konfiskohen 3 tonelata kokainë

Policia e Spanjës ka bërë të ditur se ka konfiskuar tri tonelata kokainë dhe ka arrestuar 12 kontrabandistë të dyshuar të drogës nga Britania, Holanda dhe Spanja. Droga është gjetur në rajonin veriperëndimor Galicia. Ky është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.149Z

Pau Gasol i jep lajmin e madh Spanjës

Basketbollisti më i famshëm spanjoll, Pau Gasol i ka dhënë lajmin e madh kësaj përfaqësuese. Ylli i NBA ka njoftuar sot se do të luaj me Spanjën në Kampionatin Evropian "Euro 2015". "Do të luaj me Spanjën në Evropian. Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.284Z

Francë-Spanjë, formacionet e mundshme

Sot e gjithë vëmëndja do të jetë në "Stade de Prince" të Parisit ku do të luhet supersfida e kësaj dite ajo mes Francës dhe Spanjës. Ndeshja e vlefshme për elemintaoret e Brazil 2014">2014, Grupi I pritet me shumë int

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.223Z

"Mourinho dhe Ronaldo nuk duhen në Spanjë"

Ylli i La Corunjas, portugezi Pizzi ka mbrojtur në një deklaratë dy portugezët e Realit, Mourinhon dhe Ronaldon duke thënë se ata nuk trajtohen mirë në Spanjë. "Ata janë dy njerëz të mëdhenjë që në Spanjë nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.937Z

Skandali i trukimeve edhe në Spanjë

Skandali i trukimeve, i rikthyer në qendër të vëmendjes në dy procese të zgjatura në Itali në dy vitet e fundit, tashmë është zgjeruar edhe në Spanjë. Ishte vetë presidenti i Ligës së Futbollit Profesionist në Spanj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.832Z

Ulet papunësia në Spanjë

SPANJE- Papunësia në Spanjë nga 24.5 për qind ka rënë në 23.7 për qind, kjo falë rritjes ekonomike dhe turizmit gjatë sezonit të verës, tregojnë të dhënat zyrtare. Nga korriku në shtator numri i të papunëve ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama