Rezultate te kerkimit per termin: +Spanj

Total: 5462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.311Z

Spanjë, atentat ndaj një politikaneje

Isabel Carrasco, presidente nga Partia konservatore e Popullit në Këshillin e Qarkut të Leonit, në veri të Spanjës, është qëlluar për vdekje gjatë së hënës, teksa ecte mbi një urë në qytetin Leon, bën të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.023Z

Dokle: Nuk shkoj ambasador në Spanjë

Deputeti i Partisë Socialiste Namik Dokle hodhi poshtë zërat se do të shkojë ambasador në Spanjë. Në një njoftim për shtypin ai deklaroi se lajmi nuk është i vërtetë, por edhe nëse do të ishte, ai nuk do të pranonte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.959Z

Rrufeja godet aeroplanin e Spanjës!

Jo vetëm eliminimi nga Botërori është shqetësues për Spanjën. Përfaqësuesja e Spanjës ka mundur të pësoi edhe më keq rrugë kur aeroplani i tyre është goditur nga rrufeja. Avioni "Iberia 2907" u godit gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.429Z

Spanjë, Felipe VI betohet si mbreti i ri i vendit

SPANJE- Mbreti Felipe IV u betua sot në parlament si mbreti i ri i Spanjës në krah të bashkëshortes së tij Letizia dhe të vajzave. Betimi i mbretit u shoqërua me një duartrokitje të gjatë nga ana e parlamentarëve, të cilët thë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.780Z

Del Bosque: Casillas numri 1 i Spanjës

Vincente Del Bosque vazhdon të mbështesë fuqimisht portierin e Real Madrid dhe kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, duke këmbëngulur se ai është ende numri 1 në Spanjë. Kapiteni i "Los Blancos", pavarësisht largimit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.150Z

Spanjë: Konfiskohen 3 tonelata kokainë

Policia e Spanjës ka bërë të ditur se ka konfiskuar tri tonelata kokainë dhe ka arrestuar 12 kontrabandistë të dyshuar të drogës nga Britania, Holanda dhe Spanja. Droga është gjetur në rajonin veriperëndimor Galicia. Ky është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.149Z

Pau Gasol i jep lajmin e madh Spanjës

Basketbollisti më i famshëm spanjoll, Pau Gasol i ka dhënë lajmin e madh kësaj përfaqësuese. Ylli i NBA ka njoftuar sot se do të luaj me Spanjën në Kampionatin Evropian "Euro 2015". "Do të luaj me Spanjën në Evropian. Ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama