Rezultate te kerkimit per termin: +Spanj

Total: 5462
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.288Z

Kriza në Eurozonë, papunësia mbetet në nivelin 11.4%

Papunësia në Eurozonë arriti një rekord të ri në muajin gusht, treguan të dhënat e fundit të publikuara nga Instituti i Statistikave i BE-së. Sipas raportit të përmuajshëm mbi papunësinë, publikuar ditën e hënë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.176Z

Një trup si i Sonit

Këngëtarja Soni Malaj i është rikthyer skenës muzikore shqiptare, si një nënë e re, pa ndryshuar shumë format e lakmuara trupore. Për paraqitjet e saj, duket se Soni mundohet goxha shumë. Të paktën këtW tregojnë fotografit&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.242Z

Televizioni Spanjoll bojkoton kombetaren

Qeveria Spanjolle, nëpërmjet Ministrisë së Edukimit, Kulturës dhe Sportit është duke kërkuar një televizion që të transmetojë ndeshjen e ardhshme eliminatore midis Bjellorusisë dhe Spanjës, pasi Televizioni Publik Spanjoll (TV Esp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.932Z

Xavi e Casillas nderohen me Princi i Asturias

Kapiteni i Realit të Madridit, Iker Casillas, dhe mesfushori i Barcelonës, Xavi Hernandez, morën një nga çmimet më të larta sociale të Spanjës, “Princi i Asturias”, nga trashëgimtari për fronin spanjoll, Princi Felipe, të prem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.358Z

Franca Benzema Nuk jam une ylli

Karim Benzema nuk pranon të konsiderohet lideri i Francës pasi shkëlqeu me dy gola në fitoren e “Gjelave” ndaj Hondurasit në ndeshjen e parë të francezëve në Botërorin e Brazilit. “Nuk jam ylli i skuadrës. Pa shokë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.554Z

Restoranti më i shtrenjtë në botëme mure virtualë

Restoranti më i shtrenjë dhe më i veçantë në botë ndodhet në Spanjë. E veçanta e tij është teknologjia që është vendosur në këtë restorant.Në ditët e sotme teknologjia është bër&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.640Z

Reali katër dështakë në formacion

Pasi u zgjodhë formacioni më i mirë i Botërorit, tani është zgjedhur edhe formacioni i dështakëve të Botërorit. Real Madridi ka plot katër lojtarë në këtë formacion. Treshja e nbrojtjes, Marcelo, Ramos e Pepe dështuan to

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama