Rezultate te kerkimit per termin: +Spartaku

Total: 241
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.213Z

Hyka i ben "dalje" Tiranes

Jahmir Hyka ka shume mundesi te largohet nga Tirana, por ende nuk dihet drejtimi i tij i sakte. Per lojtarin e talentuar te Kombetares ekzistojne pistat e Rusise, Kroacise dhe, ndoshta Dubait, ndersa Olimpiakosi e fton qe te kthehet. Burime prane lojtarit pohuan dje se prej nje muaji e gjysme ka ard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.447Z

Nesër prezantimi i Nemanja Vidicit

Skuadra italiane Inter, nëpër mjet faqes zyrtare të klubit ka njoftuar se nesër në qendrën Apianno Gentile, do të bëhet prezantimi i transferimit të kësaj skuadre, Nemanja Vidic. Vidic ishte në përfundim të kontratës me skuadr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.561Z

TKK-ja shfaq dy premiera gjatë tetorit

Teatri Kombëtar i Kosovës e ka nisur muajin tetor me reprizën e shfaqjes "Nana dhe fëmija" të regjisorit Bekim Lumi, premiera e së cilës u dha në fund të shtatorit. Në bazë të programit të publikuar për muajin tetor shohim se TKK-ja gjatë këtij muaji do të sjellë premierën e shfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.536Z

Juventusi, sot gjithçka për Shaqirin

Skuadra kampione Italisë, Juventus, nuk ka ndërmend të heqë dorë nga anëtari i Bayern Munchen, Xherdan Shaqiri. Drejtuesit e Zonjës së Vjetër, sot në ditën e fundit të afatit kalimtar, do mbajnë një takim me Bayernin, ku do provoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.403Z

Ndahet nga jeta Virna Lisi

brbrVirna Lisi aktorja legjendare e kinemase italiane u shua kete te enjte ne moshen 78 vjecare Lisi eshte vleresuar si nje prej aktoreve me te medha te kinemase italiane Me nje karriere 64 vjecare Virna eshte vleresuar me nje cmimin ne kane dhe dy per karrieren Virna i hodhi hapat e pare te karrier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.811Z

Chelsea fiton perballe Marseille

Chelsea ka arritur te shenoje fitore prej 2-0 ne perballje ndaj Marseille kurse nga ana tjeter Spartaku i Moskes ia tregoi vendin Zilines te cilen e mposhti me rezultat 3-0. Chelsea ishte skuadra qe dominoi ne kete takim. Golin e pare e shenoi John Terry pas harkimit te te riut Gael Kakuta 7.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.097Z

Lamtumire Shqiperi De Biasi drejton nje tjeter skuader

Pavaresisht se i premtoi besnikeri Shqiperise edhe per edicionin e kualifikueseve te Boterorit 2018 klube te ndryshme te futbollit europian dhe jo vetem provojne te joshin Gianni De Biasinbr br I tille eshte rasti i Spartakut te Moskes qe e ka perfshire trajnerin e Kombetares kuqezi ne listen e ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama