Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalit +Ushtarak

Total: 3268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.676Z

Dajti drejt Spitalit Ushtarak

Niset drejt Spitalit Ushtarak, Dritan Dajti i plagosur rende gjate aksionit te sotem te policise ku mbeten te vrare gjashte persona. I shumekerkuari nga policia eshte nen shoqerimin e forcave “RENEA”. Njeriu me i kerkuar ne Shqiperi, Dritan Dajti ka vrare gjate nje rrethimi r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.933Z

Atentat mjekut brenda Spitalit Ushtarak

Shpëton për mrekulli Besim Lami. Policia shpall në kërkim Besnik Nikoçin. Motivi: Xhelozia Një konflikt xhelozie për pak sa nuk u kthye në tragjedi dje paradite në Spitalin Ushtarak në Tiranë. Një i ri ka shmangur sigurinë e spitalit dhe ka tentuar të vrasë një mjek në ambientet e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:36.252Z

Katër gardistë të dehur kërcënojnë mjekët e Spitalit Ushtarak

Share Katër punonjës të Gardës së Republikës janë bërë pjesë e një incidenti të rëndë, ndërsa mjekët e spitalit Ushtarak ishin duke dërguar dy vajzat e aksidentit të Himarës, që ndodhen në koma, për në Austri. Siç raporton Shqip, ata kanë qenë në gjendje të dehur dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.391Z

Spitalit Ushtarak ne varesi te Ministrise se Mbrojtjes

brbrPavaresisht debateve dhe kundershtive te mjekeve te ish-spitalit ushtarak qendra kombetare e traumes do te rikthehet ne varesine e Ministrise se Mbrojtjes Me nje urdher te brendshem te kryeministrit Edi Rama tashme eshte vendosur qe ky spital dhe  pjesa administrative e tij ti kaloje serish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.498Z

Prokuroria, hetime për dhënien me qira të Spitalit Ushtarak

Autori i Lajmit: Romir SaraçiNjësia Task-force pranë Prokurorisë së Tiranës, ka futur në dorë dokumentacionin e dhënies me qira të një pjese të konsiderueshme të Spitalit Ushtarak. Pas kallëzimit të bërë nga mjekët e spitalit, organi i akuzës është duke hetuar për një tjetër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.386Z

Skandali/ Mjekët e Spitalit Ushtarak refuzojnë ti marrin gjak avokatit Gjokutaj?

Mbrëmjen e djeshme avokati i njohur Genc Gjokutaj u ndalua nga forcat e policisë. Ai po i jepte makinës në gjendje të dehur dhe ka refuzuar të ndalojë. Më pas ai është konfrontuar edhe me policët duke i fyer ata. Por një tjetër skandal ka ndodhur në Spitalin Ushtarak. Mjekët e kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.137Z

Perfshihet nga flaket autoambulanca e Spitalit Ushtarak

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 17 maj 2014 NOAal- Nje automjet i Spitalit Ushtarak eshte perfshire nga flaket ne minutat e funditbr br Fatmiresisht ne momentin e zjarrit ne brendesi te autoambulances nuk ka pasur persona dhe rrjedhimisht nuk ka te plagosurbr br Aktualisht dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama