Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalit +Ushtarak

Total: 3268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.391Z

Spitalit Ushtarak ne varesi te Ministrise se Mbrojtjes

brbrPavaresisht debateve dhe kundershtive te mjekeve te ish-spitalit ushtarak qendra kombetare e traumes do te rikthehet ne varesine e Ministrise se Mbrojtjes Me nje urdher te brendshem te kryeministrit Edi Rama tashme eshte vendosur qe ky spital dhe  pjesa administrative e tij ti kaloje serish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:45.498Z

Prokuroria, hetime për dhënien me qira të Spitalit Ushtarak

Autori i Lajmit: Romir SaraçiNjësia Task-force pranë Prokurorisë së Tiranës, ka futur në dorë dokumentacionin e dhënies me qira të një pjese të konsiderueshme të Spitalit Ushtarak. Pas kallëzimit të bërë nga mjekët e spitalit, organi i akuzës është duke hetuar për një tjetër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.386Z

Skandali/ Mjekët e Spitalit Ushtarak refuzojnë ti marrin gjak avokatit Gjokutaj?

Mbrëmjen e djeshme avokati i njohur Genc Gjokutaj u ndalua nga forcat e policisë. Ai po i jepte makinës në gjendje të dehur dhe ka refuzuar të ndalojë. Më pas ai është konfrontuar edhe me policët duke i fyer ata. Por një tjetër skandal ka ndodhur në Spitalin Ushtarak. Mjekët e kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.137Z

Perfshihet nga flaket autoambulanca e Spitalit Ushtarak

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 17 maj 2014 NOAal- Nje automjet i Spitalit Ushtarak eshte perfshire nga flaket ne minutat e funditbr br Fatmiresisht ne momentin e zjarrit ne brendesi te autoambulances nuk ka pasur persona dhe rrjedhimisht nuk ka te plagosurbr br Aktualisht dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.481Z

Kriza për ilaçet prek dhe Urgjencën e Spitalit Ushtarak

Emanuela Sako Kriza e ilaçeve prek dhe Urgjencën e Spitalit Ushtarak. Drejtori i Qendrës së Traumës në Spitalin Ushtarak, Fatos Olldashi, tha dje për gazetën “Albania” se mungesat në medikamente sa vijnë dhe shtohen. Madje, më problematike shfaqen rastet e urgjencave, të cilat kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.254Z

Tiranë, prokuroria procedim penal mjekut të Spitalit Ushtarak

TIRANË- Prokuroria e Tiranës nis procedimin penal ndaj mjekut të Spitalit Ushtarak, Altin Habazaj. Sipas organit të akuzës 40-vjecari do të hetohet në gjendje të lirë, për mjekim të pakujdesshëm ndaj një pacienti. Ngjarja për t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.862Z

Anullohen kontratat e qerasë në territorin e Spitalit Ushtarak

Ministri Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj  ka urdhëruar anullimin e kontratave të qerasë në territorin e Spitalit Universitar të Traumës në Tiranë (ish-Spitali Ushtarak) Në një njoftim të ministrisë thuhet se Ministri Ahmetaj ka urdhëruar të anullohen t�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama