Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalit +Ushtarak

Total: 3268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.137Z

Perfshihet nga flaket autoambulanca e Spitalit Ushtarak

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 17 maj 2014 NOAal- Nje automjet i Spitalit Ushtarak eshte perfshire nga flaket ne minutat e funditbr br Fatmiresisht ne momentin e zjarrit ne brendesi te autoambulances nuk ka pasur persona dhe rrjedhimisht nuk ka te plagosurbr br Aktualisht dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.481Z

Kriza për ilaçet prek dhe Urgjencën e Spitalit Ushtarak

Emanuela Sako Kriza e ilaçeve prek dhe Urgjencën e Spitalit Ushtarak. Drejtori i Qendrës së Traumës në Spitalin Ushtarak, Fatos Olldashi, tha dje për gazetën “Albania” se mungesat në medikamente sa vijnë dhe shtohen. Madje, më problematike shfaqen rastet e urgjencave, të cilat kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.254Z

Tiranë, prokuroria procedim penal mjekut të Spitalit Ushtarak

TIRANË- Prokuroria e Tiranës nis procedimin penal ndaj mjekut të Spitalit Ushtarak, Altin Habazaj. Sipas organit të akuzës 40-vjecari do të hetohet në gjendje të lirë, për mjekim të pakujdesshëm ndaj një pacienti. Ngjarja për t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.862Z

Anullohen kontratat e qerasë në territorin e Spitalit Ushtarak

Ministri Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj  ka urdhëruar anullimin e kontratave të qerasë në territorin e Spitalit Universitar të Traumës në Tiranë (ish-Spitali Ushtarak) Në një njoftim të ministrisë thuhet se Ministri Ahmetaj ka urdhëruar të anullohen t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.972Z

FOTOT/ Dhuna e PD ndaj Policisë Bashkiake, 3 punonjëset në urgjencën e Spitalit Ushtarak

Pas protestës së Partisë Demokratike që degjeneroi në dhunë, tre punonjëse të Policisë Bashkiake së Tiranës ndodhen në gjendje të rëndë në urgjencën e Spitalit Ushtarak të Tiranës. Tre punonjëset, Ludina Sinani 44 vjeçe, Sonila Azemi 25 vjeç dhe Dorina Kolgjinaj 24 vjeçe, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.391Z

Vdes pacienti, kërkohet dënimi i mjekut të Spitalit Ushtarak

Autori i Lajmit: Romir SaraçiMjekimi i pakujdesshëm Treguan neglizhencë në kurimin e pacientit dhe tashmë u duhet që të përballen me drejtësinë. Shefi i pavijonit në Spitalin Ushtarak akuzohet nga drejtësia, pasi është ai personi që duhet të mbajë përgjegjësinë për vdekjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.869Z

Ahmetaj anulon edhe kontratat e qerasë në territorin e Spitalit Ushtarak

TIRANE-Ministri Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Z.Arben Ahmetaj urdhëroi sot anulimin e kontratave të qerasë në territorin e Spitalit Universitar te Traumës, Tiranë ( ish- Spitali Ushtarak). Zyra për shtyp e Ministrit të Zhvillimit Ekonomik,Tregtisë dhe Sipërmarrjes theks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama