Rezultate te kerkimit per termin: +Spitalit +Ushtarak

Total: 3268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.254Z

Tiranë, prokuroria procedim penal mjekut të Spitalit Ushtarak

TIRANË- Prokuroria e Tiranës nis procedimin penal ndaj mjekut të Spitalit Ushtarak, Altin Habazaj. Sipas organit të akuzës 40-vjecari do të hetohet në gjendje të lirë, për mjekim të pakujdesshëm ndaj një pacienti. Ngjarja për t&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.862Z

Anullohen kontratat e qerasë në territorin e Spitalit Ushtarak

Ministri Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Arben Ahmetaj  ka urdhëruar anullimin e kontratave të qerasë në territorin e Spitalit Universitar të Traumës në Tiranë (ish-Spitali Ushtarak) Në një njoftim të ministrisë thuhet se Ministri Ahmetaj ka urdhëruar të anullohen t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.972Z

FOTOT/ Dhuna e PD ndaj Policisë Bashkiake, 3 punonjëset në urgjencën e Spitalit Ushtarak

Pas protestës së Partisë Demokratike që degjeneroi në dhunë, tre punonjëse të Policisë Bashkiake së Tiranës ndodhen në gjendje të rëndë në urgjencën e Spitalit Ushtarak të Tiranës. Tre punonjëset, Ludina Sinani 44 vjeçe, Sonila Azemi 25 vjeç dhe Dorina Kolgjinaj 24 vjeçe, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.391Z

Vdes pacienti, kërkohet dënimi i mjekut të Spitalit Ushtarak

Autori i Lajmit: Romir SaraçiMjekimi i pakujdesshëm Treguan neglizhencë në kurimin e pacientit dhe tashmë u duhet që të përballen me drejtësinë. Shefi i pavijonit në Spitalin Ushtarak akuzohet nga drejtësia, pasi është ai personi që duhet të mbajë përgjegjësinë për vdekjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.869Z

Ahmetaj anulon edhe kontratat e qerasë në territorin e Spitalit Ushtarak

TIRANE-Ministri Zhvillimit Ekonomik, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Z.Arben Ahmetaj urdhëroi sot anulimin e kontratave të qerasë në territorin e Spitalit Universitar te Traumës, Tiranë ( ish- Spitali Ushtarak). Zyra për shtyp e Ministrit të Zhvillimit Ekonomik,Tregtisë dhe Sipërmarrjes theks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.924Z

Përplasen tri makina, 4 të plagosur, mes tyre zv.drejtori i Spitalit Ushtarak

Zëvendësdrejtori i Spitalit Ushtarak dhe tre persona të tjerë kanë përfunduar në gjendje të rëndë, pas një aksidenti në të cilin u përfshinë dy makina të vogla dhe një maune e tonazhit të rëndë. Ngjarja ndodhi pasditen e djeshme në aksin rrugorë Fushë-Krujë – Mamurras. Dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:05.846Z

Tiranë, grabitje me armë pranë Spitalit Ushtarak

Një grabitje me armë ka ndodhur sot në mbrëmje në një dyqan në periferi të Tiranës. Persona të armatosur janë futur me maska dhe me armë dhe kanë grabitur para dhe karta telefonike, ndërkohë që kanë tmerruar njerëzit e pranishëm TIRANE- Panik në periferi të Tiranës. Person

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama