Rezultate te kerkimit per termin: +Stadiume

Total: 1330
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.993Z

Jo me dhune ne stadiume

Jo me dhune ne stadiume E merkure 10 Prill 2013 2125 BAMIR TOPIPolitika duhet te jete ne funksion te sportit duke e konsideruar ate si nje embleme te identitetit kombetar jo si nje mjet elektoral Keshtu eshte shprehur kreu i Frymes se Re demokraTike Bamir Topi gjate nje takimi me sportiste gaze

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.917Z

Platini UEFA jo tolerance ndaj dhunes ne stadiume

UEFA do te tregoje tolerance zero ndaj akteve te dhunes te ushtruara nga tifozet e cilesdo skuadre neper stadiume. Ky ka qene reagimi zyrtar i UEFA-s permes presidentit te saj Mishel Platini i cili ka reaguar mjaft i revoltuar ndaj akteve te dhunes se tifozeve ultra-nacionaliste serbe dy dite me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.373Z

FSHF: Ne 2009-en edhe 6 stadiume me ndricim

Sipas FSHF-se, tashme nepermjet nje projekti prej 1.5 milione eurosh te federates, FIFA-s e UEFA-s, ne gjashte stadiume te tjera ne Shqiperi do mund te luhen edhe ndeshje naten. Viti 2009 do modernizoje nje pjese te stadiumeve shqiptare qe do te instalojne sistemin e ndricimit. Sipas FSHF

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.070Z

Dhuna nëpër stadiume, FSHF jep dënime qesharake

Dhuna e shfaqur së fundmi në shumë stadiume të Shqipërisë ka zemëruar çdo sportdashës shqiptar. Nuk munguan grushtet, gjakosja, rrahje mes tifozëve dhe lojtarëve. E nëse kjo shfaqje e dhunës do të kishte ndodhur në një ndonjë vend europian, vendimet do të ishin tej mase të rënda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.511Z

Njerëzit nuk kanë bukë, por qeveria po ndërton stadiume!

Dritare të thyera, rrjeta të shqyera, karrige pa këmbë; Stadiumi Yidnekacheu Tessema në Addis Ababa ka parë edhe ditë më të mira. I riparuar nga Perandori Haile Selassie pas kthimit të tij nga azili më 1941, ai ishte dikur një monument krenar i rikthimit të pavarësisë së Etiopisë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.971Z

Brazil tre stadiume sjane gati per boterorin

Tre stadiume të parashikuar për të pritur ndeshjet e botërorit vitin e ardhshëm nuk do të jenë të gatshëm deri në afatin kohor të përcaktuar nga FIFA dhe këtë gjë e konfirmon Sekretari i Organizmit më të lart të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.371Z

Brazil tre stadiume srsquojane gati per Boterorin

Tre stadiume të parashikuar për të pritur ndeshjet e botërorit vitin e ardhshëm nuk do të jenë të gatshëm deri në afatin kohor të përcaktuar nga FIFA dhe këtë gjë e konfirmon Sekretari i Organizmit më të lart të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama