Rezultate te kerkimit per termin: +Stafa

Total: 8202
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.685Z

Foto: Migjen Basha provokon serbët

Migjen Basha po e përjeton çdo ditë e më shumë afrimin e ndeshjes me Serbinë. Pasi u transferua te Luzerna në Zvicër, gjatë kësaj vere, mesfushori kuqezi synon të kapë formën optimale sportive dhe të luajë kualifikuesen e 8 tetorit ndaj serbëve, në "Elbasan Arena". Mirëpo, ai nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.815Z

Nënë Tereza, një ikonë dhe shembull i cili duhet ndjekur dhe kujtuar jo vetëm në një ditë

TIRANË, 20 Tetor / ATSH - Klajdi Musabelliu / - Me rastin e 19 tetorit, që në kalendar shënon Ditën e Lumturimit të Nënë Terezës (19 tetor 2015-12 vjetori i lumturimit) , Muzeu Hisorik Kombëtar, departamenti i sektorit të Programeve Edukative dhe gjimnazi "Qemal Stafa" në Tiranë zhvillu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.270Z

Stadiumi i ri Kombëtar kushton 50 milionë euro dhe përfundon brenda 2 viteve

TIRANË, 3 Nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/-. Ndërtimi i Stadiumit të ri Kombëtar, i cili pritet të marrë emrin "Arena Kombëtare" do të kushtojë 50 milionë euro.Lajmi është bërë me dije nga Arben Dervishaj, gjatë një interviste për një mediat të shkruar në vend, ku ka theksuar se në ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.175Z

Akset rrugore që do të bllokohen gjatë ndeshjes Tirana-Partizani

Gjatë së premtes në orën 18:00 do të zhvillohet ndeshja midis Tiranës dhe Partizanit. Policia e kryeqytetit ka marrë një sërë masash për mbarëvajtjen e kësaj ndeshjeje, e shoqëruar me jo pak incidente në të shkuarën. Policia u rikujton tifozëve se nuk duhet të marrin shishe uji me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.091Z

PD: Rama bashkon bandat në kullën e betonit tek aneksi i Qemal Stafës

Kreu i  Departamentit të Rendit e Sigurisë sw Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj,  akuzon kryeministrin Rama se po fsheh planin e tij, për të kthyer në pallat fushën tek aneksi i stadiumit Qemal Stafa, për të ndërtuar një kullë betoni ku besohet se kumbari ka bashkuar interesat e dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.442Z

Kulla te stadiumi i ri kombëtar, PD: Do ta anulojmë!

Partia Demokratike e Shqipërisë ka reaguar mbi projektin e prezantuar dje nga FSHF-ja dhe kryeministri Edi Rama, se si do të ndërtohet Arena Kombëtare, aty ku ndodhet sot Qemal Stafa. Opozita deklaron se nuk është kundër ndërtimit të stadiumit, por kundër një projekti që përmban edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.491Z

PD: Rama jep aneksin e stadiumit Q.Stafa për bandat, Basha do ta bënte lulishte

Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Rama se një pjesë afër stadiumit “Qemal Stafa” do t’ia japë bandave kriminale për të ndërtuar kulla dhe selite e tyre. Nëpërmjet një deklarate për mediat, Kreu i Rendit dhe Sigurisë në PD, Enkelejd Alibeaj tha se ky aneks i s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama