Rezultate te kerkimit per termin: +Stafa

Total: 8202
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.198Z

Stafa: Blushi bën akuza të pavërteta

Autori i Lajmit: Red.Deputeti socialist, Bukurosh Stafa, një nga mbështetësit e ish-kryetarit socialist, Fatos Nano, reagoi dje ndaj deklaratave të deputetit Ben Blushi, ish-kryetar i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, në lidhje me zgjedhjen e Presidentit të Republikës. Ai hodhi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:22.088Z

Qemal Stafa jashte funksionit

Mungesa e vendeve të parkimit për vite me radhë është shndërruar në një gangrenë për kryeqytetin, pasi jo vetëm ka ndikuar në rëndimin e trafikut, amortizimin e rrugëve, por edhe në shtimin e ndotjes si pasojë e sorollat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.914Z

“Qemal Stafa” ngre shtabe elektorale për PS

• Fondacioni "Qemal Stafa" do të angazhohet në zgjedhjet e ardhshme parlamentare, duke krijuar shtabe elektorale.Dje në ambientet e hotel "Tirana" u organizua seminari trajnues, një bashkëpunim mes fondacionit "Qemal Stafa", Partisë Socialiste të Holandës, si d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.283Z

FOTOT/ Pamjet e rralla: Kur ndërtohej Qemal Stafa

Stadiumi Qemal Stafa pritet të shembet dhe aty do të ndërtohet Arena Kombëtare. Vendimi ka shkaktuar shumë polemika. Kjo, duke qenë se Qemal Stafa konsiderohet si monument culture. Besnik Aliaj ka postuar disa foto të rralla kur ndërtohej ky stadium. Ai thotë se stadium nuk duhet të she

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.423Z

"Qemal Stafa", Stadiumi që mbetet "Kombëtar"

Shuhen shpresat e Federatës Shqiptare të Futbollit (FSHF) për "një fitore" ndaj drejtorit të Stadiumit Kombëtar "Qemal Stafa", Perikli Dhales, pasi ndeshje eliminatore e Euro 2008-s, ajo kundër Sllovenisë, nuk do të luhet në Shkodër, sic pati propozuar Duka, por në kryeqytet, në impiant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.556Z

Qemal Stafa gati per derbin Tirana-Partizani

Stadiumi Qemal Stafa ka tashme tapetin e ri per ti dhene kryeqytetit nje impiant funksional per pjesen e mbetur te sezonitbr br Me rifillimin e kampionatit dy skuadrat e qytetit te Tiranes Partizani dhe Tirana jane endur neper stadiumet e rretheve te tjera per te luajtur ndeshjet shtepiakebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.694Z

Zyrtare: Shqipëri - Luksemburg në “Qemal Stafa”

Nga Andi Nuraj Më në fund pas pothuajse një viti Kombëtarja shqiptare e futbollit rikthehet Stadiumit Kombëtar "Qemal Stafa". Pas tratativave të gjata dhe shpesh herë të kthyera deri në konflikt të dy palët: Federata Shqiptare e Futbollit dhe drejtuesit e stadiumit nënshkruan kontratë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama