Rezultate te kerkimit per termin: +Stefan +Fyle

Total: 2506
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:35.013Z

Komisioneri Stefan Fyle në 6 Mars në Tiranë

Komisioneri për Zgjerim dhe Politikës së Fqinjësisë Evropiane, Stefan Fyle do të vizitojë Shqipërinë në datën 6 mars. Lajmi është bërë i ditur nga zyra e shtypit të BE-së, e cila ka theksuar se: Komisioni Evropian dhe Komisioneri personalisht mbeten shumë të angazhuar për të vaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.049Z

Komisioneri për Zgjerimin Stefan Fyle, nesër më Tiranë

Komisioneri për Zgjerimin e Bashkimit Europian Stefan Fyle mbërrin nesër në Tiranë në kuadër të dialogut të nivelit të lartë për prioritetet kyçe të Shqipërisë. Dialogu, i cili nisi vitin e kaluar përbëhej nga disa faza, ndërkohë që vizita e nesërme e komisionarit Fyle përkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.929Z

I duhet armik Stefan Fyle!

Share Nga Mero Baze I duhet një armik i rëndësishëm në Evropë. Dhe duket e ka gjetur. Quhet Stefan Fyle! Këtë javë e nisi pikërisht me atë. Në fjalimin e tij të përgatitur me kujdes për tu dukur skandaloz, Sali Berisha foli për armiq evropianë të Shqipëris�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.749Z

Stefan Fyle sot vizite ne Tirane

0 brbr brbrKomisioneri per Zgjerimin e Bashkimit Europian Stefan Fyle ka nisur mengjesin e sotem takimet me kreret e shtetit dhe politikesbrbr brbrAi ka takuar per rreth 30 minuta me Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta ku eshte diskutuar per situaten politikebrbr brbrBurime zyrtare thane se ne takimin m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.247Z

Statusi flet Stefan Fyle

Komisioneri për Zgjerimin në Komisionin Europian Stefan Fyle, në një intervistë për Top Channel, thekson përparimin e Shqipërisë në përmbushjen e reformave dhe klimën e re pozitive pas paktit politik. Zoti Fyle tha se katër p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.153Z

Stefan Fyle në Twitter: Përshëndes Shqipërinë për Planin e Veprimit

Share Komisionari për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Stefan Fyle, ka përshëndetur përmes rrjetit social Twitter, lajmin se Shqipëria ka dorëzuar Planin e Veprimit për integrimin e Shqipërisë në BE. Plani i Veprimit iu dorëzua drejtorit për zgjerimin në Komisio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.997Z

Stefan Fyle dhe braktisja e Ramës

12-02-2014 / Nga Besnik Terziu SSSAASSAlibia e ngjarjeve në Ukrainë që u paraqit për anulimin e vizitës së Stefan Fyles në Tiranë që ishte programuar për në datën 13 shkurt, mund të qetësojë çdokënd tjet&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama