Rezultate te kerkimit per termin: +Stefan +Fyle

Total: 2506
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.929Z

I duhet armik Stefan Fyle!

Share Nga Mero Baze I duhet një armik i rëndësishëm në Evropë. Dhe duket e ka gjetur. Quhet Stefan Fyle! Këtë javë e nisi pikërisht me atë. Në fjalimin e tij të përgatitur me kujdes për tu dukur skandaloz, Sali Berisha foli për armiq evropianë të Shqipëris�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.749Z

Stefan Fyle sot vizite ne Tirane

0 brbr brbrKomisioneri per Zgjerimin e Bashkimit Europian Stefan Fyle ka nisur mengjesin e sotem takimet me kreret e shtetit dhe politikesbrbr brbrAi ka takuar per rreth 30 minuta me Kryetarin e Kuvendit Ilir Meta ku eshte diskutuar per situaten politikebrbr brbrBurime zyrtare thane se ne takimin m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.247Z

Statusi flet Stefan Fyle

Komisioneri për Zgjerimin në Komisionin Europian Stefan Fyle, në një intervistë për Top Channel, thekson përparimin e Shqipërisë në përmbushjen e reformave dhe klimën e re pozitive pas paktit politik. Zoti Fyle tha se katër p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.153Z

Stefan Fyle në Twitter: Përshëndes Shqipërinë për Planin e Veprimit

Share Komisionari për Zgjerimin në Bashkimin Europian, Stefan Fyle, ka përshëndetur përmes rrjetit social Twitter, lajmin se Shqipëria ka dorëzuar Planin e Veprimit për integrimin e Shqipërisë në BE. Plani i Veprimit iu dorëzua drejtorit për zgjerimin në Komisio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.997Z

Stefan Fyle dhe braktisja e Ramës

12-02-2014 / Nga Besnik Terziu SSSAASSAlibia e ngjarjeve në Ukrainë që u paraqit për anulimin e vizitës së Stefan Fyles në Tiranë që ishte programuar për në datën 13 shkurt, mund të qetësojë çdokënd tjet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.694Z

Pas Beogradit, Stefan Fyle viziton sot Prishtinën

Prishtine- Komisionari për zgjerim i Bashkimit Evropian, Stefan Fyle viziton sot Kosovën. Fyle aktualisht është në takim me Presidenten,ndërkohë gjatë ditës do të takojë zyrtarët më të lartë të shtetit, si dhe do të marrë pjesë në Këshillin Kombëtar për Integrime Evropiane. N�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.890Z

Shqipëria merr statusin e vendit kandidat. Stefan Fyle: Urime, u miratua!

Bashkimi Europia i ka thënë po Shqipërisë. Komisioneri për Zgjerimin e BE-së Stefan Fyle jep lajmin e mirë për Shqipërinë, për marrjen e statusit të vendit kandidat, i cili pritet tashmë vetëm të zyrtarizohet nga mbledhja e këshillit të Ministrave të Jashtëm në Bruksel. Fyle, pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama