Rezultate te kerkimit per termin: +Suite

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.310Z

Kuba e Kastros dhe Çe Guevarës projektohet në Tiranë

Për herë të parë në vendin tonë do të zhvillohet Java e Kinemasë Kubane në Tiranë. Ky aktivitet i veçantë pritet të startojë më 5 maj në Akademinë e Filmit dhe Multimedias “Marubi”. Deri më datën 9 maj katër filma të subtitruar në shqip, do të shfaqen në kinemanë e kës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.149Z

Një suitë al fresco në mes të Nju Jorkut (FOTO)

Share AKA Central Park, një hotel luksoz në Manhattan, Nju Jork, ofron tani një mbrëmje që nuk do e harroni. Një suitë luksoze në qiell të hapur, në katin e 17-të. Kjo suitë al fresco do u kushtojë jo pak, por plot 2 mijë dollarë nata. Aty do keni edhe një teleskop për të parë y

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.539Z

“Nata e muzikës amerikane” hap siparin

Nga Albulena Nuredini më 19 mars 2011 në ora 15:17 Prej shumë vjetësh tashmë, aktivitetet e shumta koncertore në skenën tonë kanë sjellë artistë dhe vepra të ndryshme nga repertorët e pasur të kompozitorëve të njohur shqiptarë e botërorë. Orkestra Kamertale e Prishtinës e them

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.374Z

Fotot: Ylli i Aston Vilës shiti këtë shtëpi përrallore për 3.2 mln sterlina

Strehëza më e fundit e futbollistit që përfshin një sallë kinemaje, palestër dhe qilarë vere u shit 3.2 mln sterlina. Prona e madhe e stilit gregorian në Sutton Coldfield, West Midlands, në Angli i përkiste më parë yllit të Aston Vilës Gabby Agbonlahor. Thuhet se së fundmi ajo u ble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.919Z

Clooney feston ditelindjen vetem me Elin

Gjate qendrimit te tij per pune ne Hawaii, George Clooney ka marre me qira nje suite per me shume se 6500 dollare. Aktori mbushi 49 vjec ne 6 maj dhe e festoi ne ishullin Kauai, kur xhironte filmin "The descendants". Edhe Elisabetta Canalis nuk e ka lene George vetem ne kete di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.554Z

FOTOT/ Ja se si fluturohet me suitat e klasit të parë

Ky është një luks vetëm për superpasanikët. Faqja e udhëtimeve Flightfox ka bërë një përmbledhje të 24 kabinave më të mira për udhëtimin me klasin e parë në avion. Ndërsa më poshtë është lista dhe çmimet si dhe disa pamje spektakolare. 1  Singapore Suites  $3,324 2  Cat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.503Z

Thuajme Arbereshe sot

Tri dite te kultures arbereshe ne Tirane. Prej dites se enjte ne Tirana Ekspres do te organizohen disa aktivitete kushtuar komuniteteve arbereshe enklava shqiptare te vendndodhura ne Italine jugore qe nga fundi i shekullit te 15-te duke perbere nje ure ndermjet kulturave te dy vendeve. Programi i a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama