Rezultate te kerkimit per termin: +Suite

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.743Z

Çfarë superluksi! Të flesh me peshqit

Ky është nga të paktat vende në botë, ku pushuesit mund të flenë me peshqit. Mijëra krijesa të detit shfaqen përpara jush, nëse zgjidhni një nga këto dhoma hoteli nën ujë, në Atlantis, resortin me pesë yje në Dubai. Çmimet nisin nga 8.200 dollarë një natë. Secila suitë ka nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.767Z

12 dhomat me pamjen më të bukur (FOTO)

Ja 12 dhomat e hotelit me pamjet më të bukura në botë.      

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.557Z

Atentat kundër Gardës Revolucionare në Iran

Një sulmues vetëvrasës ka vrarë pesë komandant të Gardës elite Revolucionare të Iranit, si dhe 15 persona tjerë në juglindje të Iranit, rajon ky i cili ka qenë qendër e kryengritjes suite, kanë njoftuar sot mediet iraniane. Agjencia e lajmeve IRNA njoftoi se në mesin e të vrarëve j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.892Z

A është kjo suita më e bukur në botë?

Kjo suitë, e dizenjuar nga e famshmja Vivienne Westwood, është cilësuar si më e bukura në botë. Suita është në katin e fundit të hotelit luksoz The London në Hollivudin Perëndimor. Hoteli do hapet muajin që vjen dhe një natë në këtë suitë do kushtojë 25 mijë dollarë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.450Z

Katari projekton kompleksin e hoteleve nën ujë (FOTO)

Pranë ujit janë ndërtuar shumë hotele. Por kjo duket se nuk është e mjaftueshme. Katari ka vendosur të ndërtojë një kompleks hotelesh edhe nën ujë. Projekti quhet Amfibi 1000 dhe pritet të bëhet i pari kompleks, gjysma e të cilit është nën ujë. Ai është projektuar nga një itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.170Z

Celulari trete, marreveshje e re per internetin

Kompania e trete e sherbimeve celulare “Eagle Mobile” ne Shqiperi, e cila pritet te aktivizoje sherbimet me 13 mars te ketij viti ka selektuar sherbimet e internetit me standardet, Amdocs Compact Convergence suite. Me kete teknologji ofrohet inovacioni i fundit ne sherbime ka deklaruar nje dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.846Z

Google SHBA favorizon Microsoft

Google ka hedhur ne gjyq Departamentin e Brendshem me akuzen se ka publikuar nje ndalim te gares per furnizimin e sherbimeve e-mail qe favorizon Microsoft. Lajmi eshte bere i ditur nga te perditshmet kryesore amerikane.Sipas Google ndalimi i sherbimeve postare dhe bashkepunimit online esh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama