Rezultate te kerkimit per termin: +Suite

Total: 137
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.892Z

A është kjo suita më e bukur në botë?

Kjo suitë, e dizenjuar nga e famshmja Vivienne Westwood, është cilësuar si më e bukura në botë. Suita është në katin e fundit të hotelit luksoz The London në Hollivudin Perëndimor. Hoteli do hapet muajin që vjen dhe një natë në këtë suitë do kushtojë 25 mijë dollarë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.450Z

Katari projekton kompleksin e hoteleve nën ujë (FOTO)

Pranë ujit janë ndërtuar shumë hotele. Por kjo duket se nuk është e mjaftueshme. Katari ka vendosur të ndërtojë një kompleks hotelesh edhe nën ujë. Projekti quhet Amfibi 1000 dhe pritet të bëhet i pari kompleks, gjysma e të cilit është nën ujë. Ai është projektuar nga një itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.170Z

Celulari trete, marreveshje e re per internetin

Kompania e trete e sherbimeve celulare “Eagle Mobile” ne Shqiperi, e cila pritet te aktivizoje sherbimet me 13 mars te ketij viti ka selektuar sherbimet e internetit me standardet, Amdocs Compact Convergence suite. Me kete teknologji ofrohet inovacioni i fundit ne sherbime ka deklaruar nje dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.846Z

Google SHBA favorizon Microsoft

Google ka hedhur ne gjyq Departamentin e Brendshem me akuzen se ka publikuar nje ndalim te gares per furnizimin e sherbimeve e-mail qe favorizon Microsoft. Lajmi eshte bere i ditur nga te perditshmet kryesore amerikane.Sipas Google ndalimi i sherbimeve postare dhe bashkepunimit online esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.093Z

Me pushime mes yjeve

Në pamje të parë mund të flasësh për një konkurrencë tregu dhe çmime të arsyeshme. Kush ka prenotuar në "Hotel Galactic Suite", hotelin e parë në hapësirë, ka ngelur i kënaqur, sepse e ka gjetur me një çmim më të mirë se pionieri i udhëtimeve turistike mes yjeve, multimiliarder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.735Z

Luks i pastër: Hyni në panairin e jahteve

Më shumë se 33 mijë njerëz pritet të jenë të pranishëm në panairin e jahteve që hapet javën që vjen në Monako. Shfaqja zgjat katër ditë në historikun Port Hercule. Edicioni i 25-të vjen sërish luksoz, duke mbledhur disa nga jahtet më të bukur dhe më të shtrenjtë në botë. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.864Z

Afezollet ne koncert

Me 25 shkurt ora 19.00 ne Akademine e Arteve Orkestra Simfonike mban nje koncert nen drejtimin e dirigjentit Petrika Afezolli. Interpretohen pjeset Skerco per Orkester Simfonike kompozim i Thoma Gaqit Koncert per piano dhe Orkester nr 5. op 75 nga Bethoven dhe Suite Simfonike Sheherazade op 35 Korsa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama