Rezultate te kerkimit per termin: +Sumy

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.512Z

Ukrainë,treni përplaset me autobusin13 të vdekur, 7 të plagosur

UKRAINE- Një tren në Ukrainë ka përplasur një autobus duke marrë jetët e të paktën 13 personave dhe duke plagosur 7 të tjerë. Ngjarja e rëndë ndodhi në qytetin e Sumy, ku sipas zyrës së prokurorit të zonës, autobusi injoroi semaforët dhe qëndronte mbi hekurudha. Vetë treni udh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.503Z

Ukraine bisedimet Janukovic-opozite pa rezultat

Protestuesit ne kryeqytetin Kiev te Ukraines kane ngritur barrikada te reja pas bisedimeve pa rezultat mes opozites dhe presidentit Viktor Janukovic. Protestuesit anti-qeveritare mesohet se kane bllokuar edhe disa nga ndertesat e administrates rajonale si dhe po mbajnë të rrethuara disa z

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama