Rezultate te kerkimit per termin: +Superlig

Total: 1392
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.533Z

E shtuna sjell tri ndeshje në Superligë

Tri ndeshje të javës së dytë të Raiffeisen Superligës janë në program sot. Në stadiumin ‘Shahin Haxhiislami’ të Pejës, Besa pret Prishtinën, pasi stadium i tyre është duke u rinovuar. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.443Z

FSHF shtyn Superligën: Nuk janë licensuar skuadrat

TIRANE- Komisioni Ekzekutiv i Federatës Shqiptare të Futbollit, në mbledhjen e jashtëzakonshme të ditës së sotme ka marrë vendimin për shtyrjen e fillimit të kategorisë superiore. Kampionati do të fillojë më datën 10 shtator,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.294Z

Liria Superligën përmes barazhit

 Pas problemeve të shumta me financat dhe renovimin e stadiumit, prizrenasit e Lirisë duket se po shohim më në fund dritë dhe gjërat po fillojnë të vijnë secila në vendin e vet. Së bashku me të mirat që po vijnë, po rriten e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.296Z

Ylli, skuadra e vetme që aplikon për Superligë

Skuadra e basketbollit nga Suhareka, Ylli, është skuadra e vetme që ka aplikuar për t’u bërë anëtari i tetë i ETC Superligës së basketbollit, në konkursin e hapur nga Federata e Basketbollit të Kosovës. E për ta siguruar pj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.426Z

I premtoi Europa Leaguen, se shijon as Superligën e Kosovës!

E bëri kampion të Ligës së Parë, dhe në fund u largua. Tahir Batatina ia arriti qëllimit që ta inkuadrojë Llapin në Superligë, mirëpo, pas fitores së djeshme, ku edhe iu dorëzua trofeu i titullit, ai bëri të ditur vendim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.050Z

Feronikeli qëndron në Superligë

Skuadra nga Drenasi , Feronikeli ka arritur që ndeshjen e barazhit me KF Gjilanin ta sigurojë qëndrimin edhe për një sezonë në Raiffeisen Superligën e Kosovës duke e mposhtur atë pas penaltive 4:2 pasi loja e rregullt dhe vazhdimet përfunduan 1:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.654Z

Munishi: Mos e nënçmoni Superligën e Kosovës

Në vazhdën e diskutimeve dhe polemikave të shumëta në lidhje me mos-ftesën e futbollistëve të Superligës tone në Përfaqësuesen e Kosovës , në lidhje me këtë rast ka reagur edhe trajneri i skuadrës vushtrriase Llamko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama