Rezultate te kerkimit per termin: +Superlig

Total: 1392
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.426Z

I premtoi Europa Leaguen, se shijon as Superligën e Kosovës!

E bëri kampion të Ligës së Parë, dhe në fund u largua. Tahir Batatina ia arriti qëllimit që ta inkuadrojë Llapin në Superligë, mirëpo, pas fitores së djeshme, ku edhe iu dorëzua trofeu i titullit, ai bëri të ditur vendim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.050Z

Feronikeli qëndron në Superligë

Skuadra nga Drenasi , Feronikeli ka arritur që ndeshjen e barazhit me KF Gjilanin ta sigurojë qëndrimin edhe për një sezonë në Raiffeisen Superligën e Kosovës duke e mposhtur atë pas penaltive 4:2 pasi loja e rregullt dhe vazhdimet përfunduan 1:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.654Z

Munishi: Mos e nënçmoni Superligën e Kosovës

Në vazhdën e diskutimeve dhe polemikave të shumëta në lidhje me mos-ftesën e futbollistëve të Superligës tone në Përfaqësuesen e Kosovës , në lidhje me këtë rast ka reagur edhe trajneri i skuadrës vushtrriase Llamko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.913Z

Nisin "ethet" e Superligës

Pas një pushimi të gjatë rikthehet Superliga e Kosovës me ndeshjet e javës së 17. Sfida e parë që do të sot është ajo mes Dritës dhe Trepça '89, ndërsa spikat të shtunën sfidsa mes Drenicës dhe Hajvalisë. Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.426Z

Ekskluzive: Ylli i Superligës të Kosovës, ikë në azil!

Njëri nga mbrojtësit më të mirë në Superligën e Kosovës në futboll, Elvis Gacaferri e ka braktisur Superligës e Kosovës në Futboll dhe skuadrën e Istogut duke ikur në Gjermani. Sipas burimeve të Indeksonline, futbollisti ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Gjilani në Superligë, bie Vëllaznimi

Gjilani është rikthyer në elitën e futbollit kosovar, pasi që në ndeshjen e barazhit, me penallti ka mposhtur Vëllaznimin e Gjakovës. Koha e rregullt prej 90 minutave, përkundur mundësive nga të dy palët, rrjetat mbetën të papreku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.175Z

Kelmendi: ETC-ja tërhiqet nga financimi i Superligës së basketbollit

Pronari i rrjetit të qendrave tregtare “ELKOS” dhe “ETC”, Ramiz Kelmendi, në një prononcim për Telegrafin ka sqaruar se kompania të cilën e drejton ai ka vendosur që të mos e sponsorizojë më superligën e basketbollit, e n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama