Rezultate te kerkimit per termin: +Superlig

Total: 1392
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.654Z

Munishi: Mos e nënçmoni Superligën e Kosovës

Në vazhdën e diskutimeve dhe polemikave të shumëta në lidhje me mos-ftesën e futbollistëve të Superligës tone në Përfaqësuesen e Kosovës , në lidhje me këtë rast ka reagur edhe trajneri i skuadrës vushtrriase Llamko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.913Z

Nisin "ethet" e Superligës

Pas një pushimi të gjatë rikthehet Superliga e Kosovës me ndeshjet e javës së 17. Sfida e parë që do të sot është ajo mes Dritës dhe Trepça '89, ndërsa spikat të shtunën sfidsa mes Drenicës dhe Hajvalisë. Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.426Z

Ekskluzive: Ylli i Superligës të Kosovës, ikë në azil!

Njëri nga mbrojtësit më të mirë në Superligën e Kosovës në futboll, Elvis Gacaferri e ka braktisur Superligës e Kosovës në Futboll dhe skuadrën e Istogut duke ikur në Gjermani. Sipas burimeve të Indeksonline, futbollisti ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.449Z

Gjilani në Superligë, bie Vëllaznimi

Gjilani është rikthyer në elitën e futbollit kosovar, pasi që në ndeshjen e barazhit, me penallti ka mposhtur Vëllaznimin e Gjakovës. Koha e rregullt prej 90 minutave, përkundur mundësive nga të dy palët, rrjetat mbetën të papreku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.175Z

Kelmendi: ETC-ja tërhiqet nga financimi i Superligës së basketbollit

Pronari i rrjetit të qendrave tregtare “ELKOS” dhe “ETC”, Ramiz Kelmendi, në një prononcim për Telegrafin ka sqaruar se kompania të cilën e drejton ai ka vendosur që të mos e sponsorizojë më superligën e basketbollit, e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.744Z

Shkumbini mbetet në Superligë, në Durrës ka tension

DURRES- Shkumbini ka siguruar qëndrimin në Superligë, pas fitores 1-0 ndaj Mamurrasit, në ndeshjen e “play-out”-it të zhvilluar sot pasdite në “Niko Dovana” të Durrësit. Takimi ka qenë mjaft i bukur, por është shoqër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.044Z

Kinezët me Llapin: "Ne besojmë, Llapi në Superligë"

Llapi po vazhdon ta frikësoi Trepçën para ndeshjes vendimtare për futjen në Superligë. Pas publikimit të videos fantastike nga tifozët llapjanë që përkrahin i madh e i vogël skuadrën e zemrës, tani përkrahje ka edhe nga bot

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama