Rezultate te kerkimit per termin: +Superliga

Total: 1995
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.599Z

Rikthehet Superliga shqiptare

brbrPas impenjimit te kombetares superliga shqiptare starton ne mesjave me javen e trete te saj Pa dyshim ne qender te vemendjes eshte takimi ne kryeqytet te enjten mes Partizanit dhe Skenderbeut Te dy skuadrat vine ne situata te ndryshme ne kete perballje Skenderbeu pas dy fitoreve mban vendin e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:45.730Z

Superliga e Kosovës në SuperSport

Altin ManallariFadil Vokrri - Presidenti i FFK-së: Ne jemi të kënaqur, që po ia besojmë të drejtën e transmetimit të Superligës së Kosovës një kompanie me shumë përvojë dhe profesionalizëm Alban Jaho - Drejtori i DigitAlb-it: Falënderoj FFK-në për një proces mjaft të mirë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.340Z

Shtyhet Superliga, shkak vdekja e gjyqtarit në aksident

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme në aksin rrugor Gjirokastër- Dervician. Nga përplasja e dy automjeteve kanë humbur jetën 2 persona, ndërsa janë plagosur 5 të tjerë. Viktima janë shtetasit Rigers Pjetrushi, 32 vjeç nga Lezha dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.972Z

Superliga shqiptare

Superliga shqiptare ka humbur edhe dy vende të tjera në renditjen europiane duke zbritur në pozicionin numër 46. Europa llogarit 53 kampionate të ndryshëm, ndërsa kampionati ynë zbriti nga vendi i 44-të ku ishte stabilizuar në 3 sezonet e fundit. Shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.913Z

Superliga Flamurtari mund Elbasanin

0 brbr brbrFlamurtari ka mundur me rezultatin 2 me 0 Elbasanin ne ndeshjen qe mbylli javen e 14-te te Superliges shqiptare te futbollitbrbr brbrGolat per vlonjatet u shenuan ne pjesen e dyte fillimisht me braziliani Dagllas Mendes ne minuten e 47-te dhe dyfishoi Abilaliaj ne minuten e 81-tebrbr brb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.019Z

Rikthehet ne fundjave superliga

brbrPas nje muaji nderprerje superliga rikthehet ne fundjave me pjesen e dyte te sezonit Ne javen e 19 te superliges takimi me i rendesishem eshte ai i Lacit ku kurbinasit do te perballen me Partizanin Te kuqte vine pas nje faze pergatitore te dimrit te zhvilluar ne Shqiperi ndersa gjendja e skuadr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.376Z

Superliga, Sot luhet Tirana-Vllaznia

Pas fitores s djeshme t Dinamos me Gramozin 1-0, sot do t luhen tre ndeshje t tjera t javs s 20-t t Superligs Shqiptare. Sknderbeu i vendit t fundit t renditjes pret Teutn n Kor. Lai do t luaj me Shkumbinin ndrsa ndeshja m e rndsishme sht Tirana – Vllaznia. Superliga vazhdon t kryesohet nga Di

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama