Rezultate te kerkimit per termin: +Superliga

Total: 1995
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.516Z

Superliga ndryshon serish look

Superliga shqiptare do të ndryshojë fytyrë, dhe kjo do të ndodhë në dy vitet në vazhdim. Më saktësisht duke nisur që prej vitit 2013. Në fakt, Komiteti Ekzekutiv në Federatën Shqiptare të Futbollit ka vendosur të pranojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.112Z

Superliga Vllaznia fiton ne shtepine e Beses

KAVAJE- Superliga ka zhvilluar sot dy ndeshjet e tjera te javes se 6-te ku perballja me e rendesishme ajo mes Beses dhe Vllaznise ka perfunduar me fitoren 0-1 te skuadres shkodrane. Ndeshja ne Kavaje ka qene teper e tensionuar sidomos ne minutat e fundit. Besa kerkonte te arrinte fitoren e pare kete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.730Z

Superliga Shqiptare java e 23-të

Superliga shqiptare po luan në këto moment dy ndeshjet e para të javës së 23-të, ndërsa në orën 17:00 do të luhet një nga takimet më të rëndësishem të kësaj jave. 24 herë kampionët e Shqipërisë, Tirana, do të pres në stadiumin “Qemal Stafa” skuadrën më me tradit�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.787Z

Superliga luan javen e parafundit

Kukësi, dhe Flamurtari vazhdojnë të luftojnë për dy vende në Europë, ndërsa Superliga shqiptare luan sot javën e parafundit në orën 17:00. Kuksianët e vendit të dytë shkojnë në fushën e Kastriotit në Krujë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.712Z

Superliga rikthehet ne mesjave

Vetem pak dite pushim dhe superliga shqiptare e futbollit rikthehet ne fushat e gjelberta te merkuren me javen e 22 qe eshte dhe starti i fazes se trete Ne kryeqytet Partizani pret Bylis ne perpjekje per te mbajtur ritmin me skuadrat e tjera ne krye te renditjes Pritet nje ndeshje shume e veshtire p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.574Z

Superliga Skënderbeu në krye, Partizani ndjek dhe Tirana në krizë

TIRANË, 14 Shtator/ATSH-Arbi Fortuzi/-.11 gola të shënuar, dy fitore të "miqve", dy barazime pa gola dhe 1 fitore e vendase ishte panorama e javë së tretë të kategorisë superiore të futbollit, që u luajtë fundjavën e sapo mbyllur.Ndër përfundimet kryesore që vuri në pah kjo fundjav�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.430Z

Superliga, sotpërballjaFlamurtari - Tirana

TIRANE- Java e dytë e Superligës do të nisë sot me një prej përballjeve më të rëndësishme, atë mes Flamurtarit dhe Tiranës.Në Vlorë do të luhet një betejë që duket midis miqve, duke parë se te Flamurtari luajnë futbollistë si Ahmataj, Devolli apo Daniel Xhafaj, ish-pjesë e Tira

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama