Rezultate te kerkimit per termin: +Superliga

Total: 1995
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.523Z

Superliga starton ne fundjave

Partizani kerkon vetem fitore ne startin e pjeses se dyte te sezonit edhe perballe nje skuadre te veshtire si Kukesi Ne prag te sfides se vlefshme per javen e 17 te Superliges tekniku i te kuqeve Hasan Lika ka deklaruar se e respekton kundershtarin dhe vlerat e tij por perballja ne shtepi eshte nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.839Z

Superliga - Tirana ne krye

Tirana rimerr kreun e klasifikimit, të cilin e kishte humbur vetëm për 24 orë, pas fitores së Skënderbeut në Peqin. Bardheblutë e drejtuar nga Hulian Rubio Sançez fituan 2-1 në transfertën me Pogradecin, të luajtur në fushën asn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.795Z

Superliga Skenderbeu mban kreun

Mbetet i pandryshuar kreu dhe diferenca mes dy skuadrave në krye të Superligës edhe pas javës së 29-të të luajtur këtë mesjavë pas fitores 6-2 të Flamurtarit me Dinamon dhe fitores 2-0 të Skënderbeut me Laçin në Korç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.831Z

Superliga Skenderbeu ne krye

Më në fund kampionët e Shqipërisë ia dolën që të ngjiteshin në krye. Ndonëse kjo mund të jetë e përkohshme, sërish bëhet fjalë për një arritje. Skënderbeu fitoi 4-2 në Peqin, në një ndeshje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.219Z

Superliga Tirana mundet serish

Eshtë zhvilluar java a e 13-të e Kategorisë Superiore ku ka pasur disa rezultate deri diku të papritura. Tirana është mundur sërish dhe këtë herë në Lushnje, përballë vendasve të udhëhequr nga Bano, me rezultatin 2-1.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.677Z

Superliga Skenderbeu pret Partizanin

Në Korçë zbret Partizani. Por për trajnerin e Skënderbeut, Mirel Josa bëhet fjalë vetëm për një ndeshje radhe. Historia nuk i interson teknikut, që kërkon vazhdimësi nga skuadra e tij, e cila nëse fiton merr e vetme kreun e rend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.663Z

Superliga, Vllaznia mund Partizanin

TIRANE-Janë dashur të luhen plot 19 minuta lojë në “klasiken” e futbollit shqiptar, që të vijë rasti i parë i volitshëm për shënim. Kraja fut një pësim tepër të zgjuar për Hajdarin, që fiton dyluftimin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama