Rezultate te kerkimit per termin: +Suplementi

Total: 185
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.474Z

Tafaj: Suplementi i jep vlerën reale diplomës

 Bojkotit të studentëve të Gjuhëve të Huaja dhe Histori Filologjisë u është bashkuar dje dhe Infermieria. Për disa orë radhazi, ata kanë vijuar protestën para Ministrisë së Arsimit, duke kërkuar ndryshimin e përmbajtjes së diplomës. Ata janë të vendosur të mos tërhiqen në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.543Z

Suplementi Bluetooth shënon numrin e 300-të

TIRANE – Ka qenë 1 korriku i vitit 2006 kur një suplement i vogël filloi të prishte punë të mëdha. Bluetooth, histori të reja dashurie, ndarje, skandale, punë artistike, promovime, gëzime dhe hidhërime të njerëzve të njohur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.360Z

Suplementi Emigracioni Shqiptar

Të nderuar lexues të gazetës SOT! Në vijimësi, gazeta SOT, duke pasur parasysh zhvillimet e fundit në proceset e legalizimit në Itali, Angli, Greqi, Gjermani, SHBA, Australi, Francë, Kanada, Alaskë, Spanjë, Turqi, Arabi Saudite, Holandë, etj... në bashkëpunim me Institutin  e Emigracio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.074Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.074Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.965Z

Tafaj: Pa suplementin, diploma eshte "memece"

Luljeta Ndoka Vlera e diplomes universitare te nje studenti identifikohet nga suplementi qe e shoqeron. "Pa suplementin perkates, diploma eshte 'memece', sepse eshte pikerisht suplementi ai qe tregon drejtimin e studimeve, nivelin, permbajtjen, rezultatet e studimeve, qe jane kryer dhe perfunduar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.553Z

300 numra Bluetooth, mbrëmje festive me personazhe të njohur

TIRANE - Suplementi Bluetooth i Gazetës Shqiptare feston numrin e 300-të të botimit në treg. Në një atmosferë festive janë mbledhur së bashku artistë, gazetarë, si dhe personalitete të fushave të ndryshme të cilët kanë q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama