Rezultate te kerkimit per termin: +Synimi

Total: 9146
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.015Z

Naco Synimi yne forcimi i autonomise se prokuroreve

Ministri i Drejtesise Nasip Naco dhe kryeprokurori Adriatik Llalla PUBLICITET Tirane 21 prill 2014 NOAal- Prokurori i Pergjithshem Adriatik Llalla dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco prezantuan sot rekomandimet e Keshillit te Ministrave per prokurorine para drejtuesve ne Prokurori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.546Z

Bit Boys: “Synimi ynë të bëjmë sa më shumë fansa për vete”

 Janë shumë të rinj, e tashmë e kanë marrë pëlqimin. Ndaj nuk ka qenë rastësi që dje në mesditë me këngët e tyre “Merre zemrën” dhe “Xhelozia” kanë ekzaltuar shumë të rinj në “Fever club”, ku ishin ftuar të performonin nën ritmet e tyre p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.453Z

Synimi i notares 9-vjecare Sonja Kapedani

Një medalje ari në kryeqytetin e Gjermanisë nuk është diçka e vogël. Këtë e ka arritur Sonja Kapedani, notarja 9-vjeçare shqiptare, në fundin e dhjetorit të kaluar. Ajo doli e para në 50 metra shpinë, në kategorinë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.348Z

Presidenti, PD: Synimi i Ramës, bllokimi i statusit

Selia e Partise Demokratike TIRANE- Partia Demokratike ka akuzuar sot kreun e Partisë Socialiste, Edi Rama se me qëndrimin e tij ndaj kandidaturës propozuar nga maxhoranca, Xhezair Zaganjori dëshmoi se synimi i tij është bllokimi i procesit dhe i statusit kandidat Sot kandidati konsensual i ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.348Z

Presidentin, PD: Synimi i Ramës, bllokimi i statusit

Selia e Partise Demokratike TIRANE- Partia Demokratike ka akuzuar sot kreun e Partisë Socialiste, Edi Rama se me qëndrimin e tij ndaj kandidaturës propozuar nga maxhoranca, Xhezair Zaganjori dëshmoi se synimi i tij është bllokimi i procesit dhe i statusit kandidat Sot kandidati konsensual i ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.728Z

Hyseni: Synimi i Kosovës, antarësimi në NATO dhe BE

Ministri i Jashtëm kosovar Skënder Hyseni duke folur në mbledhjen e Këshillit të Sigurimit të OKB-së theksoi se synimi i Kosovës është të anëtarësohet në NATO dhe në Bashkimin Europian. Sipas tij shteti i Kosovës ka ambicie që të përmbush standartet europiane dhe se pret që sa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.443Z

Ahmetaj: Të krijohet treg i hapur rajonal, ja synimi ynë brenda këtij mandati

TIRANE- Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj ka zhvilluar një takim me 300 biznese të huaja në Tiranë në Konferencën e Dhomave të Tregtisë. Gjatë fjalës së tij Ahmetaj tha se duhet të krijohet një treg u hapur rajonal ku të gjitha tarifat të shkojë drejt uljes. Mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama