Rezultate te kerkimit per termin: +Tafaj

Total: 4208
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.910Z

Tafaj me konflikt interesi

E hene 16 Prill 2012 1611 TAFAJ NE KOMISIONIN E MEDIASOpozita ka akuzuar ministrin e arsimit Myqerem Tafaj per konflikt interesi sa i perket reformes se altertekstit. I thirrur ne komisionin parlamentar te medias mbi projektligjin e ri te sistemit parauniversitar Tafaj eshte perballur me akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.727Z

Lirohet biznesmeni Haziz Tafaj

Sot rreth orës 15.30 është liruar nga mbajtja biznesmeni nga Suhareka, Haziz Tafaj. Gjykata ka vendosur që Haziz Tafaj, pronar i QMI, të paraqitet në polici. Tafaj dyshohet për disa keqpërdorime, mirëpo prokuroria ende nuk ka arritur të gjejë ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.177Z

Tafaj: Partizani, bukuria e futbollit

Nga Edmond Sufaj Sipas kapitenit të kryeqytetasve, elementi i ri është i domosdoshëm në skuadër, pasi ai është perspektiva e së ardhmes Rikthimi i Partizanit pas tri vitesh mungese është një ngjarje e madhe për futbollin shqiptar, të cilit i ka munguar shumë një emër i tillë, kjo p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.482Z

Tafaj në Vlorë, vlerëson maturën shtetërore

VLORË- Ministri i Arsimit, Myqerem Tafaj ka vlerësuar sot nga afër kushtet në të cilat po zhvillohen provimet e maturës shtetërore, duke marrë edhe përshtypjet e vetë nxënësve. Ai ishte në qytetin e Vlorës për të parë nga afër situatën në shkollat e mesme ku po zhvillohej provimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.290Z

Tafaj ftohet ne Universitetin e Bambergut

Ministri i Arsimit dhe Shkences zoti Myqerem Tafaj me ftese te Presidentit te Universitetit Otto-Friedrich te Bambergut prof. dr. G. Rupert mori pjese ne Diten Akademike Dies Academicus te universitetit me 8 nentor 2010. Si i ftuar i nderit ministri Tafaj mbajti kumtesen me tem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.159Z

Kallezim penal per Sinan Tafaj

Ministri i Mirëqënies Sociale, Erjon Veliaj ka deklaruar bërjen e një kallëzimi penal ndaj kreut të Shoqatës së të verbërve, Sinan Tafaj. Në një prononcim për mediat, Veliaj ka bërë të ditur se Tafaj dyshohet p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.557Z

Tafaj viziton vlerësuesit

Ministri i Arsimit dhe Shkencs, z. Myqerem Tafaj, u takua dje n mjediset e shkolls “Sabahudin Gabrani” me vlersuesit e testit t provimit t matematiks t Maturs Shtetrore 2010. Ministri Tafaj e cilsoi kt proces shum t rndsishm dhe vlersoi punn e msuesve pr t korrigjuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama