Rezultate te kerkimit per termin: +Tafaj

Total: 4208
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.704Z

Vrasja për varësen e floririt,prangoset Aldo Hoxha

Viktima, Fatbardha Tafaj Policia e Tiranës ka arrestuar të dyshuarin kryesorë për vrasjen e Fatbardha Tafajt, gruas që u ekzekutua me thikë pranë Fushës së Aviacionit gjatë tentativës së grabitjes së varëses së floririt që ajo mbante në qafë. Policia tha se i arrestuar është Aldo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.339Z

“Në gjimnaz 90% e nxënësve,12% e studentëve në privat”

Investime në infrastrukturë dhe në rritjen e cilësisë në arsim. Këtë parashikon programi i Bankës Botërore në Shqipëri, i cili kap vlerën e 75 milionë eurove. Dje gjatë forumit të BB në Berlin, Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Myqerem Tafaj prezantoi reformat e ndërmarra dhe fusha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.704Z

Vrasja për varësen e floririt, prangoset Aldo Hoxha

Viktima, Fatbardha Tafaj Policia e Tiranës ka arrestuar të dyshuarin kryesorë për vrasjen e Fatbardha Tafajt, gruas që u ekzekutua me thikë pranë Fushës së Aviacionit gjatë tentativës së grabitjes së varëses së floririt që ajo mbante në qafë. Policia tha se i arrestuar është Aldo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.299Z

Edi Rama nostalgji për konkurset degraduese, kundër liberalizimit dhe merit-preferencës

Këshilltari për Arsimin i Kryeministrit, Myqerem Tafaj reagon ndaj deklaratave të Kryetarit të PS-së Këshilltari për Arsimin i Kryeministrit, Myqerem Tafaj, ka hedhur poshtë pretendimet dhe shtrembërimet e kreut socialist, Edi Rama për arsimin. Nëpërmjet një deklarate për shtyp, Tafa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.212Z

Vendimi, studentët e Juridikut do të futen në konkursin e Magjistraturës

Zgjidhet çështja e diplomave të 1500 studentëve të Fakultetit të Drejtësisë. Tafaj i dërgon shkresë zyrtare shkollës së Magjistraturës për t’i njohur diplomat Jonida Tashi Studentët e sapodiplomuar për Drejtësi në Universitetin e Tiranës do të futen në konkursin e Magjistrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.973Z

Universitetet nisin financimin e ri

Myqerem Tafaj Tafaj: Kredi studentore për shpenzimet e shkollës së lartë Në universitetet publike të vendit këtë vit do të nisë të  zbatohet skema e re e financimit. Me gjithë kundërshtimin e drejtuesve të tyre, ministri i Arsimit theksoi dje se nuk do të ketë asnjë ndryshim në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.766Z

Shoqata Tirana: "Edi Rama nuk na ka pyetur per sheshin"

Kryetari i Shoqates "Tirana", Arben Tafaj, kerkoi dje ne emer te qytetareve te kryeqytetit, transparence dhe sqarime ne lidhje me punimet ne sheshin "Skenderbej". Teper i indinjuar per mos perfshirjen ne diskutimet per ndertimin e sheshit qe eshte i te gjithe banoreve, Tafaj, ftoi te gjitha palet te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama