Rezultate te kerkimit per termin: +Tafaj

Total: 4208
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.236Z

PS Tafaj te dorehiqet

E merkure 10 Tetor 2012 1636 KOMISIONI I EDUKIMITOpozita i ka kerkuar ministrit te arsimit Myqerem Tafaj te jap doreheqjen pasi propoganganda partiake e bere nga kryeministri Berisha ne shkolla eshte jo vetem ne shkelje te kushtetutes por edhe dhunon nxenesit. Kryetarja e komisionit te edukimit Val

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.842Z

Dalipi: Tafaj, denderr sllav

Deputeti i Partise Socialiste, Alfred Dalipi, ka sulmuar perpiluesin e projektligjit, Eqerem Tafaj, keshilltar i kryeministrit, Sali Berisha. Sipas Dalipit, Tafaj eshte dhender i fqinjeve sllave. Ai tha se Tafaj ka kryer nje veper te shemtuar ne raport me Akademine e Shkencave. "Eshte shqipfoles dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.176Z

Paditet në prokurori, Myqerem Tafaj

Ministria e Arsimit dhe Sportit ka paditur në Prokurorinë e Përgjithshme, ish-ministrin Myqerem Tafaj. Padia është depozituar ditën e sotme nga sekretari i përgjithshëm, Plarent Ndreca. Burime nga ministria thanë se, padia e depozituar ka si objekt të saj, dhënien e disa ambienteve në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.910Z

Tafaj me konflikt interesi

E hene 16 Prill 2012 1611 TAFAJ NE KOMISIONIN E MEDIASOpozita ka akuzuar ministrin e arsimit Myqerem Tafaj per konflikt interesi sa i perket reformes se altertekstit. I thirrur ne komisionin parlamentar te medias mbi projektligjin e ri te sistemit parauniversitar Tafaj eshte perballur me akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.727Z

Lirohet biznesmeni Haziz Tafaj

Sot rreth orës 15.30 është liruar nga mbajtja biznesmeni nga Suhareka, Haziz Tafaj. Gjykata ka vendosur që Haziz Tafaj, pronar i QMI, të paraqitet në polici. Tafaj dyshohet për disa keqpërdorime, mirëpo prokuroria ende nuk ka arritur të gjejë ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.177Z

Tafaj: Partizani, bukuria e futbollit

Nga Edmond Sufaj Sipas kapitenit të kryeqytetasve, elementi i ri është i domosdoshëm në skuadër, pasi ai është perspektiva e së ardhmes Rikthimi i Partizanit pas tri vitesh mungese është një ngjarje e madhe për futbollin shqiptar, të cilit i ka munguar shumë një emër i tillë, kjo p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.482Z

Tafaj në Vlorë, vlerëson maturën shtetërore

VLORË- Ministri i Arsimit, Myqerem Tafaj ka vlerësuar sot nga afër kushtet në të cilat po zhvillohen provimet e maturës shtetërore, duke marrë edhe përshtypjet e vetë nxënësve. Ai ishte në qytetin e Vlorës për të parë nga afër situatën në shkollat e mesme ku po zhvillohej provimi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama