Rezultate te kerkimit per termin: +Tashm

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.532Z

Bekham drejt PSG në janar, tashmë mungon vetëm firma

PARIS- Devid Bekham është vetëm një hap larg kalimit te Paris Sent Zhermen, teksa duket se drejtori sportiv i këtij klubi, Leonardo, ka gjetur tashmë akordin me mesfushorin britanik. Ai është pranë skadimit të kontratës me Los Anxhelos Gala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.029Z

FOTOLAJM/Muhahedinët shqiptarëtashmë luftojnë në Irak (?)

Grupi xhihadist i Irakut dhe Shamit (ISIL), që rrënjët i ka tek Al-Qaeda, ka marrë qytetin e dytë më të madh Mosulin, e një ditë më parë edhe Tikritin. Iraku është në kaos total, për çka presidenti amerikan Barack Obam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.028Z

FOTOLAJM/Muhahedinët shqiptarë tashmë luftojnë në Irak (?)

Grupi xhihadist i Irakut dhe Shamit (ISIL), që rrënjët i ka tek Al-Qaeda, ka marrë qytetin e dytë më të madh Mosulin, e një ditë më parë edhe Tikritin. Iraku është në kaos total, për çka presidenti amerikan Barack Obam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.842Z

Jahjaga: Ndihemi që tashmë e kemi fituar Oscarin tonë

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, ka falënderuar ekipin dhe stafin e filmit Shok, i cili është filmi i parë kosovar i nominuar për çmimin Oscar. Premiera e këtij filmi është dhënë të shtunën në mbrëmje në Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.092Z

Era Istrefi: Nuk mund të më vrisni, tashmë kam vdekur! (Foto)

Këngëtarja e re, Era Istrefi, po shijon suksesin e këngës “13”. Ndonëse jo shumë moti në skenë, ajo po gëzon një famë të madhe në vendin tonë. Është një status i fundit i këngëtares, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.720Z

Arrestimet, a do tërhiqet tashmë Rama?

Radikalizimi i aksionit opozitar këto dy javët e fundit ka ngjallur mjaft diskutime në opinionin vendas dhe atë ndërkombëtar. Nisja e bashkërenduar e dy grevave të urisë në oborrin e Kryeministrisë dhe sallës së Parlamentit, pavar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.614Z

Rama: Tashmë busti i Ismail Qemalit në qendër të Bukureshtit

TIRANË- Kryeministri Rama lajmëroi vendosjen e bustit të kryeministrit të parë shqiptar Ismail Qemalit, në qendër të Bukureshtit, nëpërmjet një postimi një rrjetin social, Facebook. Sipas Ramës, realizimi u bë i mundur falë n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama