Rezultate te kerkimit per termin: +Tashm

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.339Z

Australia kërkon sanksione për Sirinë

Australia i bëri thirrje bashkësisë ndërkombëtare që të shqyrtojë vendosjen e sanksioneve Sirisë për shkak të shtypjes së dhunshme të protestuesve, transmeton “Reuters”. "Ne besojmë se ka ardhur koha që bas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.183Z

Rihanna censurohet ne Kuvajt

Vetëm para pak ditësh Franca censuroi videoklipin S&M të Rihanna duke mos e lejuar të transmetohet para orës 22.00. Tashmë, Kuvajti aplikon një lloj tjetër censure ndaj këngëtares: duke e “mbuluar” me photoshop. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.543Z

Libi vendoset ndalim-fluturimi

Admirali amerikan Mike Mullen, ka njoftuar se zona e ndalim-fluturimit është vendosur në qiellin libian. “Nuk ka të dhëna se Gedafi po i drejtohet përdorimit të armëve kimike. Kundërajrorët e Libisë tashmë janë inofe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.749Z

Nje traktat i ri per BE-ne

“Hartimi i një traktati të ri europian është një hipotezë për t’u marrë në konsideratë”, deklaroi Ministri Italian i ekonomisë, Giulio Tremonti, në PE. Ai ka evidentuar se traktatet janë hartuar për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.471Z

Milan-Dinho sot vendoset

E ardhmja e Ronaldinho-s është larg Milanit dhe afër kampionatit brazilian. Gremio është ekipi që ka arritur një marrëveshje paraprake me vëllain dhe menaxherin e fantazistit të ekipit kuqezi, Roberto de Assis. Tashmë mbetet vet&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.019Z

Tumoret ndikim nga mjedisi

Shumë sëmundje tumorale mund të evitohen nga vetë njerëzit. Sipas ekspertëve, ato shkaktohen nga faktorë mjedisorë, të cilët janë lehtësisht të mënjanueshëm. Gjatë një takimi me klubin e gazetarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.470Z

Rusia ndalon importimin e perimeve nga BE

Rusia ka ndaluar dhe importimin e perimeve të freskëta nga të githa vendet e Bashkimit Evropian në vijim të epidemisë vdekjeprurëse të shkaktuar nga bakteri “E Coli 0104”. “Vendimi hyn në fuqi prej mëngjesit të s&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama