Rezultate te kerkimit per termin: +Tashm

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

Serbia, tashm me fast-constitution*!

T gjith n Ballkan jan t interesuar t msojn se far synonin serbt, kur miratuan nj t ashtuqjuatur fast-konstitution, ose e thn shqip kushtetutn e shpejt. Ajo q nuk u b pr mse 6 vjet q nga rnia e diktatorit Milloshevic, u b n pak muaj, dhe gjja m e rndsishme n t, ishte cilsimi i Kosovs si pjes e Serbis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.381Z

Romani i Fatos Kongolit, tashmë film

TIRANE – “Te porta e Shën Pjetrit", romani i Fatos Kongolit brenda këtij viti pritet të ofrohet edhe nëpërmjet filmit për të cilin kanë përveshur mëngët në koproduksion: Kosova, Shqipëria e Anglia. Ilirjana Lira Blakaj, vaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.705Z

Tashmë është zyrtare, Leo Messi së shpejti baba

BARCELONE - Tashmë është zyrtare, Lionel Messi do të bëhet baba. Lajmi që qarkullonte prej kohësh në media, u konfirmua nga e dashura e futbollistit, përmes një njoftimi në rrjetin social Twitter. “Po, është e vërtetë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.408Z

Era Istrefi tashmë pranë familjes Kardashian

Kënga e Erës “Bon Bon” po i kalon limitet e pritshmërive. Një ngatërresë mrekullibërëse ka ndikuar që Era të bëjë bujë në botë. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Duke qenë e pëlqyer n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.234Z

Lajmi i fundit: Terroristin Lavdrim Muhaxherin tashmë e ndjek edhe Interpoli

Lideri i vetshpallur i xhihadistëve shqiptarë që po luftojnë përkrah terroristëve të Shtetit Islamik (ISIS) në Siri dhe Irak, Lavdrim Muhaxheri tashmë po kërkohet edhe nga Interpoli. Emri dhe fotografia e tij janë publikuar në faqen zyrtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.289Z

Pippi Çorapegjata tashmë 49 vjeç, realizon një film porno

SHBA – 49-vjeçarja Tami Erin, e njohur për interpretimin e vajzës shumë të dashur për fëmijët në vitet ’80, Pippi Çorapegjata, tashmë nuk ka asgjë të përbashkët me filmat për fëmijë. Tami Erin &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.496Z

Jose Mourinjo: Juan Mata, tashmë lojtar i Manchester United

LONDER - “Juan Mata do të jetë pjesë e Manchester United”,- tha trajneri i Chelsit, Jose Mourinho. Portugezi konfirmoi se marrëveshja është arritur tashmë dhe se mesfushori spanjoll do të kalojë testet tek Manchester United. “Ësht&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama