Rezultate te kerkimit per termin: +Tashm

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.289Z

Pippi Çorapegjata tashmë 49 vjeç, realizon një film porno

SHBA – 49-vjeçarja Tami Erin, e njohur për interpretimin e vajzës shumë të dashur për fëmijët në vitet ’80, Pippi Çorapegjata, tashmë nuk ka asgjë të përbashkët me filmat për fëmijë. Tami Erin &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.496Z

Jose Mourinjo: Juan Mata, tashmë lojtar i Manchester United

LONDER - “Juan Mata do të jetë pjesë e Manchester United”,- tha trajneri i Chelsit, Jose Mourinho. Portugezi konfirmoi se marrëveshja është arritur tashmë dhe se mesfushori spanjoll do të kalojë testet tek Manchester United. “Ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.059Z

"Tashmë jam 43 kg, s‘më duket peshë absurde"

Tashmmë që gara mes “VIP”-ave të “Dancing with the stars” ka hyrë në javën e katërt në “Vizion Plus”, duket se janë rritur pretendimet e secilit për të fituar kupën e këtij edicioni. Përve&ccedi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.066Z

Drama e Michael Schumacher, tashmë peshon vetëm 53 kg

GJERMANI - Kanë kaluar 83 ditë nga aksidenti me ski që la në gjendje kome pilotin e Formula 1, Michael Schumacher. Gjendja e tij ka patur përmirësime të ndjeshme, por mjekët janë të shqetësuar për fizikun e tij. Sipas mediave në Gjerma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.532Z

Bekham drejt PSG në janar, tashmë mungon vetëm firma

PARIS- Devid Bekham është vetëm një hap larg kalimit te Paris Sent Zhermen, teksa duket se drejtori sportiv i këtij klubi, Leonardo, ka gjetur tashmë akordin me mesfushorin britanik. Ai është pranë skadimit të kontratës me Los Anxhelos Gala

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.029Z

FOTOLAJM/Muhahedinët shqiptarëtashmë luftojnë në Irak (?)

Grupi xhihadist i Irakut dhe Shamit (ISIL), që rrënjët i ka tek Al-Qaeda, ka marrë qytetin e dytë më të madh Mosulin, e një ditë më parë edhe Tikritin. Iraku është në kaos total, për çka presidenti amerikan Barack Obam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.028Z

FOTOLAJM/Muhahedinët shqiptarë tashmë luftojnë në Irak (?)

Grupi xhihadist i Irakut dhe Shamit (ISIL), që rrënjët i ka tek Al-Qaeda, ka marrë qytetin e dytë më të madh Mosulin, e një ditë më parë edhe Tikritin. Iraku është në kaos total, për çka presidenti amerikan Barack Obam

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama