Rezultate te kerkimit per termin: +Tata +Martino

Total: 263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.773Z

Tata Martino nuk ka nevojë për merkato

Barcelona nuk do të hyjë në merkato për asnjë mbrojtës. Blaugranët nuk do të blejnë një mbrojtës në ditën e fundit të merkatos verore, deklaroi trajneri i kampionëve të Spanjës në fuqi, Gerardo Martino. Sipas drejtuesit të katalanasve, klubi i tij nuk ka nevojë për këtë përfo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.098Z

Skolari në stolin e Barcelonës? Tata Martino takohet me Mesin

Rosell kërkon trajnerin brazilian pas përfundimit të Kampionatit Botëror Skolari - Disa vite më parë, trajneri brazilian deklaroi se do të ishte ëndërr e çdokujt të ulej në stolin e Barcelonës Luiz Felipe Skolari mund të ulet në pankinën e Barcelonës duke filluar nga sezoni i ardhs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.348Z

Tata Martino: Ndaj Milanit na pret një sfidë e vështirë

Trajneri i Barcelonës, Gerardo Martino, pret që Lionel Messi të japë më të mirën nga vetja në dy ndeshjet e mëdha – ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve dhe ndaj Real Madridit në La Liga. Sulmuesi argjentinas u kthye nga lëndimi vetëm për të luajtur pak minuta në barazimin pa g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.584Z

Tata Martino: Se di pse Messi luan për Argjentinën!

Selektori i Argjentinës, Tata Martino ka deklaruar se çuditet se si Lionel Messi luan ende për Argjentinën. Tata ka thënë se e ka vënë vetën në pozitën e Messit dhe ka menduar se si ka ai ende motiv për të luajtur për kët&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.716Z

Tata Martino, jo fjalë të mira për Barcelonën

Ish trajneri i Barelonës, Tata Martino, ka folur për kohën e tij sa ishte trajner i Barcelonës. Argjentinasi në një intervistë të shkurtër për një televizion në Argjentinë, ka deklaruar se ishte koha të largohej nga Barcelona, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.614Z

Tata Martino: Diferencën e kemi bërë ndaj Realit

Tata Martino ka deklaruar se Barcelona që tani e ka bërë diferencën me Realin. Trajneri argjentinas tha se Barcelona po bënë lojë më bindëse se Reali, ka pikë më shumë dhe një ekip kompakt. "Diferenca me Realin është b&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.309Z

Tata Martino: Kemi nevojën e tifozave për tu shpallur kampionë

Trajneri i Barcelonës, Tata Martino u pa shumë pozitiv pas barazimit që ekipi i tij Barça arriti kundër Elches (0-0) këtë javë në kampionat, duke theksuar se ai rezultat e lë ekipin e tij me një shans të artë për të fituar La ligën në ndeshjen e fundit të sezonit kundër Atléticos

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama