Rezultate te kerkimit per termin: +Tata +Martino

Total: 263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.098Z

Skolari në stolin e Barcelonës? Tata Martino takohet me Mesin

Rosell kërkon trajnerin brazilian pas përfundimit të Kampionatit Botëror Skolari - Disa vite më parë, trajneri brazilian deklaroi se do të ishte ëndërr e çdokujt të ulej në stolin e Barcelonës Luiz Felipe Skolari mund të ulet në pankinën e Barcelonës duke filluar nga sezoni i ardhs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.348Z

Tata Martino: Ndaj Milanit na pret një sfidë e vështirë

Trajneri i Barcelonës, Gerardo Martino, pret që Lionel Messi të japë më të mirën nga vetja në dy ndeshjet e mëdha – ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve dhe ndaj Real Madridit në La Liga. Sulmuesi argjentinas u kthye nga lëndimi vetëm për të luajtur pak minuta në barazimin pa g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.584Z

Tata Martino: Se di pse Messi luan për Argjentinën!

Selektori i Argjentinës, Tata Martino ka deklaruar se çuditet se si Lionel Messi luan ende për Argjentinën. Tata ka thënë se e ka vënë vetën në pozitën e Messit dhe ka menduar se si ka ai ende motiv për të luajtur për kët&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.716Z

Tata Martino, jo fjalë të mira për Barcelonën

Ish trajneri i Barelonës, Tata Martino, ka folur për kohën e tij sa ishte trajner i Barcelonës. Argjentinasi në një intervistë të shkurtër për një televizion në Argjentinë, ka deklaruar se ishte koha të largohej nga Barcelona, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.614Z

Tata Martino: Diferencën e kemi bërë ndaj Realit

Tata Martino ka deklaruar se Barcelona që tani e ka bërë diferencën me Realin. Trajneri argjentinas tha se Barcelona po bënë lojë më bindëse se Reali, ka pikë më shumë dhe një ekip kompakt. "Diferenca me Realin është b&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.309Z

Tata Martino: Kemi nevojën e tifozave për tu shpallur kampionë

Trajneri i Barcelonës, Tata Martino u pa shumë pozitiv pas barazimit që ekipi i tij Barça arriti kundër Elches (0-0) këtë javë në kampionat, duke theksuar se ai rezultat e lë ekipin e tij me një shans të artë për të fituar La ligën në ndeshjen e fundit të sezonit kundër Atléticos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.665Z

Trajneri i Argjentinës Tata Martino jep dorëheqjen

Tata Martino ka dhënë dorëheqjen nga posti i trajnerit të Argjentinës. Një tjetër goditje për kombëtaren bardhekaltër pas lamtumirës së Messit dhe kërcënimit të Agueros për të bërë të njëjtën gjë. Dorëheqja vjen vetëm një muaj para fillimit të Lojërave Olimpike në Rio dh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama