Rezultate te kerkimit per termin: +The +West

Total: 641
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.174Z

The Guardian: Toni drejt West Ham

West Ham insiston per Luca Toni. Skuadra angleze kerkon te marre me cdo kusht ne "Upton Park" sulmuesin italian, i cili prej kohesh luan me Bajernin e Mynihut ne Bundesligen gjermane. Sipas "The Guardian", klubi ka kontaktuar disa jave me pare Tonin dhe bisedimet akt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.264Z

Kanye West merr çmimin Shoe of the year

Reperi Kanye West ka rrëmbyer një tjetër çmim, ndërsa ka mbajtur edhe një fjalim të paharrueshëm përpara të pranishmëve në ceremoninë e përvitshme të, në Nju Jork. Këpucët e tij Adidas Yeezy Boost 350 janë vlerësuar me çmimin Shoe of the year. Nuk kam përgatitur asnjë fjalim,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.441Z

West Ham kërkon Huntelaarin

Sipas tabloidit anglez “The Sun”, West Ham është i interesuar për huazimin e sulmuesit të Milanit, Klaas-Jan Huntelaar, deri në fund të këtij sezoni. Pas përpjekjeve të dështuara për blerjen e Ruud Van Nistelrooy, i cili ka zgjedhur Hamburgun, drejtuesit e klubit londinez kanë kthy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.180Z

West Ham, pas Tonit

Menaxheri i West Ham United, Gianfranco Zola, dshiron ta transferoj Luca Tonin n Premierlig. Sipas t prditshmes angleze The Guardian, West Ham sht n bisedime t avancuara pr angazhimin e sulmuesit italian nga Bayern Munich. Toni do t largohet nga gjiganti bavarez gjat afatit kalimtar t janarit, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.510Z

Chamakh pranë West Hamit

West Ham insiston në përpjekjet për transferimin e sulmuesit të Bordeaux, Marouane Chamakh gjatë afatit kalimtar të janarit. Revista angleze News of the World ka bërë të ditur të dielën se klubi nga Premierliga synon të arrin marrëveshje me Bordeaux pavarësisht ardhjes eventuale të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.470Z

Kanye West tregon anën romantike të tij (FOTO)

Ai është një reper i egër në dukje, por edhe në veprimet e veta. E megjithatë, me rastin e Shën Valentinit, edhe Kanye West ka treguar anën e vet romantike. Ai e ka mbushur dhomën e të dashurës së vet, Kim Kardashian, plot me trëndafila. Dhe, 33-vjeçarja e lumtur e ka ndarë këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.078Z

Kanye West fiton çmimin “Shoe Of The Year” (Foto)

Kanye West fiton çmimin “Shoe Of The Year” për linjën e tij Adidas Yeezy Boots të mërkurën në New York, dhe gruaja e tij Kim Kardashian ja uron çmimin në Twitter. “Unë e shoh sa shumë ke punuar dhe sa kuptimplotë ë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama