Rezultate te kerkimit per termin: +The +West

Total: 641
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.510Z

Chamakh pranë West Hamit

West Ham insiston në përpjekjet për transferimin e sulmuesit të Bordeaux, Marouane Chamakh gjatë afatit kalimtar të janarit. Revista angleze News of the World ka bërë të ditur të dielën se klubi nga Premierliga synon të arrin marrëveshje me Bordeaux pavarësisht ardhjes eventuale të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.470Z

Kanye West tregon anën romantike të tij (FOTO)

Ai është një reper i egër në dukje, por edhe në veprimet e veta. E megjithatë, me rastin e Shën Valentinit, edhe Kanye West ka treguar anën e vet romantike. Ai e ka mbushur dhomën e të dashurës së vet, Kim Kardashian, plot me trëndafila. Dhe, 33-vjeçarja e lumtur e ka ndarë këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.078Z

Kanye West fiton çmimin “Shoe Of The Year” (Foto)

Kanye West fiton çmimin “Shoe Of The Year” për linjën e tij Adidas Yeezy Boots të mërkurën në New York, dhe gruaja e tij Kim Kardashian ja uron çmimin në Twitter. “Unë e shoh sa shumë ke punuar dhe sa kuptimplotë ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.268Z

Edhe West Ham kërkon Nistelrooyn

Menaxheri i West Ham United, Gianfranco Zola, raportohet se i është bashkuar betejës për të marrë sulmuesin e Real Madridit, Ruud van Nistelrooy. The Mirror shkruan se ish-ylli i Manchester United është i gatshëm të largohet nga Bernabeu gjatë afatit kalimtar të janarit, pasi nuk po a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

West Ham lufton pr mbijetes

Menaxheri i West Ham United, Gianfranco Zola, ka pranuar se ekipi i tij gjendet n luft pr mbijetes n Premierlig. Humbja 4-0 nga Manchester United t shtunn e la West Hamin me vetm nj pik dhe nj vend mbi zonn e rrezikshme. Dy ndeshjet e ardhshme mund t bjn dallimin pr ne, duke filluar nga e shtuna.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.451Z

West Ham kërkon të huazojë Balotellin

Skuadra e West Ham Unitedit dëshiron të sjellë në Premier Ligë sulmuesin e Interit, Mario Balotelli, në formë huazimi.Tablodi britanik "The Daily Mirror" njofton se trajneri i West Hamit, Gianfranco Zola, kishte dashur të transferonte Balotellin që në afatin kalimtar të janarit, mirëpo k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.886Z

Jay Z takon vajzën e Kanye West

Edhe pse i angazhuar me koncerte të shumta Jay Z përsëri nuk i harron përgjegjësitë që ka, si tek familja ashtu dhe tek shoqëria. Miku i ngushtë i Kanye West, Jay Z i cili është dhe kumbari i North West, vajzës së Kim Kardashian dhe Rapperit ka gjetur kohë për ta takuar vajzën. Së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama