Rezultate te kerkimit per termin: +The +West

Total: 641
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.572Z

West Ham lufton pr mbijetes

Menaxheri i West Ham United, Gianfranco Zola, ka pranuar se ekipi i tij gjendet n luft pr mbijetes n Premierlig. Humbja 4-0 nga Manchester United t shtunn e la West Hamin me vetm nj pik dhe nj vend mbi zonn e rrezikshme. Dy ndeshjet e ardhshme mund t bjn dallimin pr ne, duke filluar nga e shtuna.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.451Z

West Ham kërkon të huazojë Balotellin

Skuadra e West Ham Unitedit dëshiron të sjellë në Premier Ligë sulmuesin e Interit, Mario Balotelli, në formë huazimi.Tablodi britanik "The Daily Mirror" njofton se trajneri i West Hamit, Gianfranco Zola, kishte dashur të transferonte Balotellin që në afatin kalimtar të janarit, mirëpo k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.886Z

Jay Z takon vajzën e Kanye West

Edhe pse i angazhuar me koncerte të shumta Jay Z përsëri nuk i harron përgjegjësitë që ka, si tek familja ashtu dhe tek shoqëria. Miku i ngushtë i Kanye West, Jay Z i cili është dhe kumbari i North West, vajzës së Kim Kardashian dhe Rapperit ka gjetur kohë për ta takuar vajzën. Së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.622Z

Behrami i pakënaqur në West Ham

Valon Behrami mund të largohet nga West Ham United në fund të sezonit, shkruajnë mediat angleze. "The Sun" shkruan se West Ham ende duhet t'i paguajë Lazios 2.5 milionë paund për anësorin shqiptar me nënshtetësi zvicerane, edhe pse ka kaluar një vit e gjysmë nga arritja e tij. Dhe lojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.022Z

Vazhdon drama Swift-West

Sherri i para katër vitesh në mes të Taylor Swift dhe Kanye West nuk po harrohet kurrsesi. Kohëve të fundit, këngëtarja bëri të ditur se mban në shtëpi një fotografi të momentit kur West e turpëroi në skenë gjatë nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.849Z

Kanye West, një sërë bashkëpunimesh me Paul McCartney-n

Një bashkëpunim i papritur po qarkullon në internet në ditët e para të vitit 2015 - Kanye West dhe ylli i The Beatles, Paul McCartney. Ata kanë publikuar këngën "Only One", mirëpo pritet që të publikohen edhe projekte të tjera. Me McCartney-n që luan në organo, West këndon nga persp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.927Z

Kanye West është një njeri me fat (FOTO)

Kim Kardashian është duke shijuar pushimet në Havai me të dashurin e vet, Kanye West. Dhe herë pas herë publikon foto nga pushimet e saj, të cilat janë mjaft të nxehta. Nga fotot e Kim mund të thuhet vetëm një gjë: Kanye është një mashkull me fat.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama