Rezultate te kerkimit per termin: +The +West

Total: 641
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.082Z

SHBA, sërish dhunë dhe protesta në Baltimorë, 15 policë të plagosur

Vazhdojnë tensionet në Baltimorë të SHBA-ve, ku me mijëra persona kanë zbritur në shesh për të manifestuar kundër policisë për vdekjen e afro-amerikanit, Freddie Gray pas arrestimit. Protestuesit kanë lëshuar objekte të ndryshme kundër forcave të policisë. Gjatë përleshjeve, 15

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.247Z

Kardashian zgjedh të pasmet e Shaniz Halil për të shoqin (Foto)

Të pasmet e saj kanë frymëzuar të shoqin e saj të bëjë disa këngë. Por është koha që Kanye West të frymëzohet nga disa të pasme të tjera. Sipas TMZ, Kim Kardashian ka zgjedhur një palë të pasme të tje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.549Z

Si europianë në Premierligë

Më 10 prill në stadiumin Upton Park do të zhvillohet ndeshja ndërmjet West Hamit, ku luan Vlon Behrami, dhe Sunderlandit, ku aktivizohet kosovari tjetër, Lorik Cana, takim ky që zhvillohet në kuadër të xhiros së 34-të të Premierligës angleze. Përveç që ndeshen kundër njëri-tjetri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.849Z

A do dilnit me këtë veshje në rrugë?

Para dy ditësh, këngëtari Kanye West prezantoi një linjë veshjesh, të dizenjuara nga ai për kompaninë Adidas. Por shumëkush i quajti thjesht të tepruara. Dikush tha se nuk ishin rroba, por ishin si puna e përrallës me rrobat e reja të mbretit. Një gazetare e Daily Mail në Angli ka ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.800Z

Ky apartament do ju lërë pa fjalë

Nëse keni 20 milionë dollarë, atëherë ky apartament, i cilësuar si nga më të mirët dhe më të bukurit në botë, bëhet i juaji. Apartamenti në 200 11th Avenue në New York është në katin e fundit, ka një ashensor për makinën tuaj dhe është i mbrojtur nga paparacët. Disa yje të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.394Z

Kim Kardashian po planifikon të bëjë fëmijën e tretë

Kim Kardashian West është duke menduar për të pasu një tjetër fëmijë me bashkëshortin e saj Kanye West. Ylli 35 vjecar i Keeping Up With the Kardashians lindi fëmijën e tyre të dytë të shtunën më 5 dhjetor, por ajo është e shqetësuar për ti përfunduar zogjtë e saj sa më shpejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.981Z

Dimri troket në mënyrë të magjishme (FOTO)

Britania është zgjuar me disa pamje të magjishme sot, pas rënies së borës së parë. Temperaturat kanë rënë ndjeshëm, duke shkuar në 6 gradë ditën dhe -4 natën. Bora dhe i ftohti kanë krijuar disa pamje të mrekullueshme dhe britanikët janë duke e shijuar këtë gjë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama