Rezultate te kerkimit per termin: +Thomas

Total: 4268
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.225Z

Thomas Muller rinovon me Bayern Munchen

Thomas Muller ka rinovuar kontratën me Bayern Munchen deri në 30 qershor të vitit 2017. “Muller është një lojtar që ka dalë nga ekipet tona zinxhir dhe është një pedinë shumë e rëndësishme e skuadrës&rdquo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.051Z

Imogen Thomas ka çfarë të ekspozojë (FOTO)

Share Ndërsa kombëtarja britanike luante dje me Francën dhe gjithë sytë e britanikëve ishin përqendruar tek kombëtarja, Imogen Thomas shijonte diellin e Italisë në një hotel. Dhe, për ta treguar këtë gjë, modelja 29-vjeçare ka treguar edhe disa foto për fansat, në një prej të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.628Z

Imogen Thomas, një shëtitje shumë hot (FOTO)

Ajo nuk humbet asnjëherë rastin për tu shfaqur provokuese. Këtë gjë ka bërë edhe pasditen e djeshme, teksa është shfaqur për një shëtitje e veshur vetëm me bikini, ndërsa shijonte një akullore, së bashku me një shoqen e vet.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.522Z

Thomas Muller uron Krishtlindjen në shqip

Një ndër lojtarët më të talentuar gjerman Thomas Muller ka bërë një urim të veçantë për Krishtlndje. Si duket frymëzim për të ka qenë Papa, pasi Muller ka uruar Krishtlindjet në të gjitha gjuhët ebotës. Duke u nisur dhe nga rendi alfabetik urimi në shqip ishte I treti në posti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.221Z

Librat e rinj, D.M. Thomas, HOTELI i BARDHË

D.M. Thomas HOTELI i BARDHË Përktheu: Pirro Dollani Botimet: Ombra GVG Çmimi: 1000 lekë Hoteli i bardhë u botua për herë të parë në Angli më 1981 dhe është ribotuar disa herë në Amerikë. Në qendër të librit është jeta e një këngëtareje lirike, paciente e Sigmund Frojdit, e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.639Z

Hawke e Thomas, ne sheshin e xhirimit

Xhirimet do te fillojne ne Paris pas pak javesh. Se bashku ne thrillerin “The Woman in the Fifth”, te regjisorit polak Pawel Pawlikowski, do te jene Ethan Hawke dhe Kristin Scott Thomas. Filmi tregon historine e nje docenti amerikan te kinemase, i interpretuar nga Hawke, qe ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.469Z

Thomas Muller uron Krishtlindjet ne gjuhen shqipe

Sulmuesi i Bayern Munichut Thomas Muller ka uruar per Krishtlindje ne shume gjuhe dhe ne mesin e tyre edhe ne gjuhen shqipebr br Krishtlindjet festa e dashurise E dua kete Ju uroj Krishtlindjet dhe ore te kendshme me familjet tuaja ka shkruar Muller ne Facebookbr br Ndersa ka uruar ne shume gjuh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama